Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak se máš *4*
    • Mám se dobře :)
  • Tak, ahoj hezky se vyspi a krásné sny!! Tak zase zítra!! Dobrou noc!! ☺
    • Dobrou noc, holky :)
      • Dobrú Dali. :))
  • Dalíku jseš prostě úžasnej. Určitě se ti ženou samý návrhy, aby stěnou někdo chodil viď? Už někoho máš?
    • Nene, stále jsem volný, nikoho nemám. :)
      • OOOO ja ťa chcem veľmi::::))
  • Ahoj Dalikk:)
  • Ahoj Lucko promin ze jsem ti vcera neodepsala uz jsem tu pak nebyla na fb se jmenuju ivona pomajbikova a na uvodce mam tri kluky z bastardu a ta moje profilovka je modra doufam ze ji najdes a diky
  • Jdu spát napíšu zítra dobrou noc dalíčku pá *14*
    • Dobrou noc :)
  • Ahoj Dali, dneska jsem hlídala bráchovi 4letou holčičku. Bylo to s ní bezva. Hned jsem si vzpomněla na tebe a Adrianka. S těma prckama člověk příjde na jiné myšlenky. Taky máš ten pocit?
    • Ahoj Petro, máš pravdu :)
      S nima se člověk nenudí :D
  • Ahoj Daliku vcera jsem se divala na jedno video kde te tvuj tata moc chvalil a pri jsi mel od prvni tridy az do 9 vyznamenani ty ses fakt dokonalej ucitele museli mit radost s tak vybornyho zaka a ja myslim ze ty to i ted dozenes a ja ti drzim palce abys to zvladl a aby jsi sel do druhaku s tvym nejlepsim kamosem
    • Ahoj Ivčo, ano měl jsem vyznamenání :) ale teď je to těžší ten přestup ze základní školy na střední :(
      Musím si zvyknout.
  • Ok Dalíku už jdu taky spát tak dobrou noc a krásně se vyspi a hezký sny :* :* :) paa
  • Ivono ty jsi tak blba ty máš ráda Zayna ? No tak to už jsi vážně nemocná Zayn je velký blbec neumí vubec zpívat a vubec neni pěkny ty se uz běž I s tim tvym Zaynem lečit a co vy ostatni babi taky toho blba mate radi? Nechapu co na nem vydite to I ja jsu o proti nemu feesak
    • Fesak, chci se podivat to me pobavilo!!!!!!! Ja Zayna nemam taky moc v oblibe kdysi moooooooooozna, ale ted ne ale zpivat umi to by jsi ty i ostatni mohli uznat.
    • Ty K*k*te co tu nadavas na Zayna nech ho laskave na pokoji jo on ti nic neudelal jeste jednou a budes mit obrovsky problem ty cu*aku vymr*any Zayn je peknej a krasne zpiva tak ho tu vubec nezminuj a je mi jedno kolik holek ho tu ma rado ja ho mam moooc rada miluju ho tak ho nech jasny ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit