Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teploušek byl právě vyřazen! Konečně! Tak přece existuje spravedlnost! Fanynkám už asi došly prachy. Každopádně tento přiteplený holčicí hlásek jako Bieber nelze ani považovat za zpěv! Je to jenom ubohé kňourání! Měli ho vyhodit už před několika měsíci! Vůbec tam nepatřil! Za pár dní po té nule neštěkne ani pes! A ještě se nám nakonec hošánek rozbrečel. Je to jen malé trapné děcko! Naprostý zoufalec! Tak už konečně zalez do díry Slepčíku! *16* *16* *16*
    • Jen aby jsi nezálezl ty ty blbecku zasranej nech daliho bejt není to žádnej uknouranek starej se radši o sebe a nech ho napokoji ty hajzle zastranej
  • Neeeeeee one direction jsou super skupina zato ten jejich Dalibor nic nedokázal zpiva jen písničky slavnych celebrit a sam žadnou ještě nesložil tak přestan do jiné osobnosti psat o one direction
    • Ja si má milá zlata mužu psát o kom chci a nemužu za to že ty a ta kačena Ivona jste do nich zamilovani treba si je I ojedte je mi to jedno ale ja si budu psat co chci
      • Hele už toho konečně nech jak Dalik tak I one direction jsou skveli zpěvaci nechapu proč je tu pořad zmiňuješ už dej konečně pokoj
        • Přestaň tu vypisovat jak jsou one direction skveli a Dalibor ahaha ten nech se jde hned zahrabat do hliny fuuj ma hnusny hlas jak ho vubec muzou zaradit mezi spevaky fuj jestli on je spevak tak t ja jsem v tom pripade Madona
          • Hele ty případně Madono, jdi už taky do hajzlu. Nech Dalibora být, tobě taky nikdo neříká, že jsi malý hajzlík. Vždyť ti ho nikdo nenutí, měj si svůj názor, ale neotravuj tím ostatní. Díky, že jsi pochopil.
  • Já poslouchám písničky které jsi zpíval v SS..!!! :)
  • Tak Jo tak se mej hezky Daliku a at se ti zitra dari ve skole dobrou noc a hezke sny a zitra zas napis
    • Děkuju, tobě taky :) dobrou noc ;)
  • Dali zlomil ty už niekedy niekto srdce?? :)
    • Tak jednou jsem měl takovej delší vztah a moc mě to mrzelo, ale asi zatím neměl :)
  • A ako sa voláš na skype a čo tam máš za foto?:)
    • Neřeknu :P to je můj osobní Skype :) mám tam kamarády a vy byste si mě pak všechny přidaly a volaly mě :D
      • ále Dalíku, to bysme vůůůůbec nedělaly :D :D ;) :D
        • V tomto vás znám moc dobře, všechny jste stejný :D
          Nechce se mi jít za nima zpívat :D a už vůbec ne ty dětský písničky :D
          • :D
            ále ty zpíváš božsky i Skákal pes přes oves :D :3
            • Co by mně bylo? :D
          • Čo ty je? Dali??
      • Chápem dobre a čo si nejdeš zaspievať s Adriankem A Sabčou??:)
  • Dali, ty ses narodil teda 29.2? :D :)) :)
    • Anooo :)
  • Ty vydrban* Buzeran* Slepicka:((
    • Co zase někdo hejtuje?! Ale vážně už toho nechte.My si chceme v klidu popovídat a myslím si, že Dalíkovi to třeba taky není moc příjemný
  • Ahoj je tu nekdo?....
    A je tady taky Dalibor? Plis kdyz je tady nekdo tak napiste......:-*:-*
  • dalik si tu este na tejto stranke?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit