Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sory to byl omyl
  • Mě dekovat nemusiš si prome uzasnej i sabinka
  • Daliku já jdu už také spát. Doufám, že se mi bude o tobě zdát. Měj se moc a moc hezky a zítra ahoj. Krásné sny a dobrou noc.
    • Dobrou noc Lucko :)
  • A Dalik too tam musime prist do tej Prahy ?
    • Ano, ta soutěž probíhá v Praze v 02 aréně :)
      • Oo to je skoda keby som mohla prist tak sa zapojim a vyhrat naraamok s tvojim menom to by bolo super
  • Ahoj Dali, jestli ti to nebude vadit, tak ti napíšu, jak jsem prožila dnešní den. Nejdříve; blbě jsem spala, ráno (nevím, kdo si to vymyslel), že prý pojedeme do Ústí. V tu chvíli jsem ožila a byla ráda, ale jen do chvíle, než jsme tam dojeli. Dvě hodiny jsme chodili u Labe a prohlíželi si to tam. Já naivka jsem si myslela, že bych tě mohla potkat, jsem sledovala snad každého kluka. Chodilo tam stovky lidí. Po cestě domů jsem naštvaná, zmrzlá, vytuhla v autě. No a u nás ve městě jsem potkala Pavla Kříže a Lindu Rybovou. Proč jsem neměla štěstí v Ústí, že bych potkala tebe? Nenaštvalo by tě to?
    • Ahoj Lucko, mě by si dneska asi nepotkala, no. Leda, že by si šla na fotbalový stadion, měl jsem zápas :)
  • Divas se v TV Vic na fodbal nebo na hokej?
    • Na fotbal :)
  • Nedekuj to je pravda co ksem napsala da
    Ik mam te rada
  • Tak dobrou noc hezky se vyspi a zítra ahoj. A pozdravuj Sabču!! Dobrou noc!! :)
  • A Dali keď si spieval to Když sem já byl tenkrát kluk vtedy ty bolo zle??Nebol si vo svojej koži čo ty bolo??:)
    • Nic mi nebylo ;)
  • Dalikk Ivca sa ta pyta ci si s nou nejdes pisat na jej instagram vola sa tam Pomajbikova

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit