Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, máš v plánu mít v budoucnu třeba svojí skupinu, se kterou bys jezdil koncertovat? Děkuji za odpověď.
    • Tak přemýšlel jsem o tom, ale to je ještě ve hvězdách :) takže vůbec nevím :)
      • Ono to je asi hodně složitý. Jinak teď, když máš koncert, tak je hudba z CD? Jsem, ale holka zvědavá.
  • Dali máš rád skupinu Kabáty?
    • Ano :)
  • mne je ted 14 ale zitra uteri mi bude 15 ja se tešim hihih *15*
    • Tak ti přeji všechno nejlepší :) už teď :)
      Kdybych tu náhodou zítra nebyl, nebo ty si tu nebyla :)
  • Já se nezlobím, to je jasné, že si nemůžeš všechno pamatovat.
    • To jsem rád, že se nezlobíš :)
      • Já nevím proč, ale na tebe se zlobit nedá.
        • :)))
  • Ahoj Dali, užíval sis dnešní den? Já jo, opět jsem poslouchala tvé písničky (to mě baví nejvíc) a bylo mi dobře. Ještě, že existuješ. Jsem moc ráda, že tě máme.
    • Ahoj Lucko, ale tak dalo se to, ale už aby byl víkend :) moc se těším, hlavně na sobotu :)
      Jinak děkuji, je to od tebe milé :)
  • Mám tady pro tebe pár otázek:
    Máš Ask? (Jestli jsi to tady psal, tak sorry. Nečetla jsem to)
    Jak jsi se pohádal s Nikčou (Nikolka07. Říkala to ve videu)
    Tvoje oblíbené zvíře?
    Znáš Wattpad?


    *Snad otázky nejsou moc soukromé... Chápu kdybys na některou z nich neodpověděl :)
  • máš facebook milion a napsal jsi uvodka ze Sabinou to kazdý muže takhle udělat a pak nwm jestli jsi to ty nebo ne napiš něco podle čeho tě tvoje faninky mohli poznat na facebooku že jsi pravý a ne fejk
  • Tak treba jakou muziku poslouchas co mas rad atd...;-)
  • Ahoj Dali od kolika budeš vystupovat v Olomouci? :)
  • Me to tu nebavi holky asi se s vami rozloucim a uz sem nebudu chodit nechci byt zklamana z toho ze si tu s nami pisou nejaci magori ktery se jen doma na pocitaci bavi tim ze mu na vse zkocime nechci tim rict ze si tu s nami nepise pravi dalik ja tomu stejne verim jako vy ale ja tu koncim pravyho dalika mam opravdu moooc rada je fakt moc krasnej je to muj nejvetsi milacek nikdy jsem nikoho tak moc rada nemela jak jeho a preju mu hodne uspechu v hudbe tak zbohem vsichni a moc rada jsem si s vami psala mam vas moc rada a nejvic tebe dalicku tak papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit