Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali ty jsi za znamení ryba ved??? já taky *14* *14*
    • Ano, už jsem ti na to odepisoval :)
  • Jak máš vymalováno v pokoji?
    • Modře :)
  • Ahojkyyy tak už i tady v osobmostech:))
    • Ahoj Eriko :)
  • Vy ste až tak tupé? -_- Ani jeden nieje Dalibor ;) ani o 20:00... Nikdy!!
    • Tak proč tady jsi když tomu nevěříš?
      • Presne Petra. :) A Dalibor vie o tejto stránke. Veď keď si dá svoje meno do vyhľadávača tak mu ju nájde ako 1 stránku. :)
    • Je zlatko. :) Spýtaj sa ho aj cez FB a si myslíš , že on nevie o tejto stránke? :D
    • A jak by věděl když jsme se ptaly v kolik je ten koncert když to jeste nikde nebylo napsaný a on to věděl a řekl nám to ale ted to není on
      • Btw verte čomu chcete xD
  • on je najednou osobnost jo :D ? *12* *11* *1* *1* lol
  • No jo vim ze tu hodne lidi si muze napsat dalibor slepcik ale neuvazovala jsi i o tom ze mezi tema fakema muze byt i pravy dalik nebo si myslis ze by nam pravi dalik nikdy nenapsal
  • Kdo jsi mysli ze je Dalik nejlepsi a ma bozi hlas i pohyby tak like :) ;)
    • JA Si to myslim on je proste naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj *14* *14* *14*
  • Ja neviem ako vam to mam povedat stretnite sa snim a opytajte sa ho to alebo mu napiste ci ma syna alebo nie.mne je to jedno myslite si co chcete.jedna my tu napise ze ju neujimam a druha ma tu ide riesit tak co mam robit???
    • Jasné a mal ťa v 17 ??? A preto minule v Teleráne jednej 14 ročnej fanúšičke povedal , že má na neho počkať! Lebo ona mu napísala že či na ňu počká! A keby si bol jeho syn je to aj na nete! Máš fakt bujnu predstavivosť!!!! A viac na teba nereagujeme!
      • Je to na nete sa pozri
        • Nie je ! Sa uvedom ako sa TY správaš a vypisuješ nechutnosti!!! A keby si bol jeho syn nesprávaš sa takto! Čo však v žiadnom prípade nie si!!!Tak bye bye STUPID KID!
          • Viem pisem tu kraviny..alek ked vy my nedate pokoj tak sa potom aj chovam.mna tiez nazajima ci Slepcik robi aleee ma to tu bavi.Keby sa to dozvedeli tak ma zabiju.a spravam sa tak peto lebo ma tak vychovali.mam vsetko naco si ukazem.a potom sa cudujete preco taky som
            • Ale Dalibor ti nič neurobil! Tak keď tu chceš byť tak , buď aspoň slušný! Nikto ti tu nič nerobí! My iba Dalibora bránime!
  • Dalíku takže ještě nejsou uplně naplánovaný další termíny a místa koncertů nebo vystoupení kromě toho února?? :)
    • Tak zatím vím jen ten únor, kdy budou koncerty, bude to na nabitý, v únoru jich je celkem dost :)
      • Snažím se to sledovat kde to jde, ale přece jenom ty jsi nejspolehlivější info! :D ♥
        • Joo, však se zeptej :)
  • Dali odepisujes na fb? Odepises??:0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit