Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Daliku, ty budeš zpěvák a bude tě znát každý. Jinak, kdyby ses věnoval fotbalu a byl profík, tak by se o tebe rvaly samé modelky a missky. Jenže o tebe se budou rvát všechny holky - máš na to.
  • Halooooo!!
  • No Dali ja som obyčajné dievča nikdy som si nazažila byť nejak populárna ale chcem sa opýtať asi to vo vnútri veľmi bolí keďty nadávajú však??:) *7*
    • Přesně tak, mrzí mě to. Přitom jsem nikomu noc neudělal, tak nevím proč mi někteří tak hnusně nadávají :(
      • Dalíku .. Oni Ti nadávají, protože si myslí, že Tě zničí. Ale na Tebe nikdy nikdo nemá!! A my Tě nedáme! *14* náš jsi :3
        • No Dali neber to vzlom ale každý ma predsa svoj nazor.Tí ľudia čo to robia ty jednoznačne zavidia tam kde si.Ja ty fandím aj po skončený superstar lebo ťa mám s úprimného srdca rada :) Ja keby som bola na tvojom mieste veľmi by ma to ničilo:(Ale zase nerob si s nich nič aj keď niekedy je ťažké nevšimnúť si keď padajú uražky na tvoju adresu:(
        • Děkuji holky :)
          • Já nechápu jak tě můžou pomlouvat,!!!:(:(Ale ty jsi neeeeeej!! :)A jsi strašně hodnej!! :)☺
          • Nemáš začo. Ty si naše zlatíčko. :*
      • Už idem ale ešte niečo napíšem. Liečia si na tebe svoje komplexy! Závidia ti čo si dokázalv 15 rokoch ! A sú to len úbožiaci keď ti nadávajú , ale keby ťa stretnú naživo tak by ti to nepovedali! Nič si z nich nerob!
  • Ahoj, obracím se s dotazem i na vás holky, nevíte někdo, jak je to s koncertem v Brně? Jestli se mají někde shánět lístky, popřípadě kde? Nebo nějaký informace prosím? :)
    Děkuji
  • Nechápu jak ho můžete mít rádi,vůbec ho neznáte
    a hlavně ti vaše příspěvky na FB
    to vaše "Miluju tě Dalíku ,,
    Božže
    Nefandím mu a nikdy nebudu
    A .
    Můj názor
    a hejtujte mě ják chtete
    je mi to u prd**le
  • ahoj daliku jak se máš a proč nepíšeš kdyš já tě mám ráda. *14* *14* *14*
  • Dalibore vrať se na tyto stránky. To nám nemůžeš udělat. To byla jediná možnost, jak si s tebou psát. Už teď nám moc chybíš. Rozmysli si to, přece se na nás fanynky nevykašleš.
  • všechno jde sori já se spletla timi
  • Tedy,to není pravda!!On je super!!!!!!!!
    • Mě se vůbec nelíbí to už je (teda pro mě určitě)lepší Justin Bieber
  • Halooooo!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit