Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalíku co děláš??? :)
    • Ahoj Niki, píší si s kamarády a dívám se na TV :) a píší si s váma samozřejmě :)
  • Ahoj Dali, to bylo dneska bezvadný. Užil sis to volno s kamarády? Já jsem byla celý den venku. Ono bylo i docela hezky, tak to šlo. Ty pátky by mohly být každý týden.
    • Taky jsem byl celý den venku :) u nás v Ústí svítilo slunko :)
      • U nás na Mělníku taky. Už, aby bylo jaro.
        • Přesně tak :)
  • Co jsi mám pustit za písničku? Jsi tam eště::-P
  • Jžš *8*
    • WTF?! 0_o :D
  • Dali zajtra píšeme veľkú písomku z matiky. -_- Ak ju napíšem zle skončila som s internetom. :( To neprežijem. Já se říznu. :D
    • Nech toho! I kdyby si to napsala špatně, tak to přežiješ chvíli bez internetu :)
      • Bez teba nie . TY=ZDROJ MÔJHO ŽIVOTA :))
  • Tak dobrou Dali a užij si to na koncertech.
    (Ahojjjj)
    • Děkuju moc :)
      Měj se hezky, dobrou noc ;)
  • Prestante sa za niekoho vydavať ste úbohy a trápny a ja verím źe si tu snami každý deň od 7:00 píše pravý Dalikk.Tento krát tu prišiel nejaký fake daj mu pokoj.Dali prosím nech ťa to neodradí si tu snami písať verímm ty že si tot ty ale zase fajky a dal si podmienku že si tu snami budes pisat len pod podmienkov bez fajkou prosim pis si tu nadalej snami.PROSIIIM Dalíček
  • Můžu se jen zeptat? :D Já o tom stále přemýšlím :p Nechal sis ten přívěsek z koncertu z Prahy? :p :D ❤
    • Mám všechny přívěsky kdo mi některé dal ;)
      • ❤ I ten s rytinou? Byla jsem nervozni Ti ho dát, nevěděla jsem, jestli ho budeš chtít, takže ták . :D :3
        • A co je na tom přívěsku vyryté? :)
          • Je to takový to malý srdíčko s tvým jménem a srdíčkem. Jestli pamatuješ :)
            • Joo, ale mám těch přívěsků na krk víc :)
              Ale mám všechny, takže i ten tvůj :)
  • Ča Adrianek a Sabča Čo robia?:)
    • Přišli před chvílí z procházky :)
      Teď se Adriánek koupe :)
  • tak čau dali gvuli tebe jsem zvladla 13 testu.protože jsem mislela na tebe a že tě moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc miluji. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit