Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vole on není pravej vždit to může být uplnej ulitlej člověk...holky proberte se halooo spátky na zem vždiť dalibor neví že tadle stránka existuje :D radši jděte spát a né psát kdo ví s kým :-)))
    • Hoď se do klidu a laskavě nám nenadávej. My víme, že je to on. DEj nám všem pokoj, nikdo není na tvý úvahy zvědavý.
  • ti šaku co maš za chod na hobě
  • Ahoj Dalí doufam ze se ti vydari koncerty a poradne si je uzij te. :-)
  • To je moje láska že Dalinko múj miláčku
    • Zpívá pěkně. Když ,ale vypadla nejlepší zpěvaačka tak to finále už asi neni uplně o zpěvu,hodně otom jak kdo se komu líbý. Vzhled ,Charisma a tak.
  • Neeeeeeeeeeee a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě 6666 a pak už 8:00 se na tebe myslím a pak se to bude v pohodě a pak se to bude stahovat 7 a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a to je jedno pot volat na to díváš to bylo na mě a na závěr ještě jsem se zeptat jestli by to bylo v roce a to 7 a pak se to bude v pohodě a pak se to bude stahovat můžete se prosím o pomoc s tím že se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v 778876676 a pak se to bude v pohodě a pak se to bude 

  • Tak a máte to vy trúbky !!! Teraz vám sem už nepríde ani ten pravý DALIBOR!!!
  • Budeš tenhle rok v Plzni nebo někde poblíž?
    • Je to možné :)
      • A až budeš vědět kdy tam budeš mít koncert,dáš nám vědět na tvojí fb stránce?:O
        Jinak včera na koncertě v Praze jsi byl úžasnej♥ akorát jsem neměla VIP lístek tak jsem se s tebou nemohla vyfotit:/ A strašně tě obdivuju,jsi můj idol a mám tě strašně moc ráda♥budu se těšit na tvůj další koncert:) *14*
        • Ano, dám vám vědět :) jinak děkuji ti moc, vážím si toho :)
      • To doufám že tvé Plzni budeš!!!Strašně moc bych tě chtěla vidět?!!!!!!:)
  • prosim to tvoje telefoní číslo ja ti dám taky jo hned ho napíšu 773225741.
    • Tebe dievča asi šibe ako ty moze dat telefone cislo ked si ho zmenil koli tomu aby mal pokoj...Zamyslisa je to tu verejna stranka to jeho tel cislo moze mat kazdy a vyvolavat mu a robit si s neho srandu.ked ty ho nechce dat tak bodka a to svoje si si vymyslela.
  • Dali, prosím, dole jsem psala.
  • Adriana : ahoj zbožnujitě mam tě rada a chci tě poznat jako kamaráda odepiš *8* *8* *6* *5* *14* *14*
    Martina : Zpíváš moc hezký, a táky zpíváš mé oblibene písně *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit