Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Daliku, včera tu nějaká holka (prý tvá spolužačka) napsala, že si ji říkal, že už si tu s námi nebudeš psát. Mě se to nezdá, že ty bys takto skončil na této stránce. Já si tu s tebou psala 2 měsíce a pokaždé si byl slušný, milý a snažil ses odpovídat na všechny otázky. Proto si myslím, že bys ze dne na den skončil a nic nám nenapsal. Ať už je to z jakéhokoliv důvodu proč tu nepíšeš, bylo by dobré, aby si to tu holkám napsal. Každý večer tu čekají jestli se ozveš. Myslím, že to není vůči nim fér. Jinak ti přeji k narozeninám hodně zdraví a štěstí a na tvé narozeninové párty si to užij. Měj se hezky a třeba někdy ahoj.
    • Presne tak byl jsi umprimny milí a ochotny nezda se mi ze by ses vykaslal na tuto stranku jen tak.
      Moc bych si prala abys napsal že ti nic neni jen nemas cas nebo nejak tak prosim jen se ozvy
      • Dúfam sa nič nestalo jemu a ani v rodine :((( Dali VRÁŤ SA!!!
        • Taky v to doufam :-(
  • Oooo dalsi koncert prepasnuty neeee!!!!Ja ta chcem aspon raz v zivote vidiet;)))
    • Dočkáš se :)
  • Dalí, kdy jsi poprvé vlastně zpíval před veřejností? :))
  • Dalíku v kolik h.bude ten koncert v Olomouci ? A bude to tam jak je cinestarolomouc (globusu)???
    • Na tohle mi už Dalík odpovídal je to v 15:00 :))
  • Dalíku máš rád Demi Lovato? :)
  • Ked budes mat Dali svoje deti ako budes riesit detske trucovanie a zlu znamku??;)
    • Za zlou známku se moc zlobit nebudu asi :D,to se dá opravit, a když bude trucovat, tak mu dám do pusy něco na uklidnění, třeba dudlík, nebo lízátko :D
      • :D se známkama souhlasím :) a to lízátko prej :D :)
        • Tak něčím mu tu pusu zacpat musíš :) :D
          • :DD Noo, to nevím, jak by to dopadlo :P :D :)
  • Budeš tu zítra ???
    • Jasně, někdy kolem 19-20 :) Teďkon jdu, dobrou :)
  • A co jsi mněl k večeři?
    • Lívance :)
  • A dostal jsi nějakou známku ve škole?? :)
    • Nene, dnes naštěstí ne :D :)
  • My tě pořád zasypáváme dotazy, a jestli se u toho učíš, tak tě obdivuji. Já bych to nezvládla. A vsadím se, že stíháš ještě Ordinaci?
    • Tohle taky obdivuji to já bych v životě nezvládla ❤

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit