Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibor pojdes spievat aj do bratislavy?
    • Sofko, nevím, je to ještě daleko. Kromě toho, není to jen na mně, ale záleží to také od organizátorů. Ale určitě bych tam koncertovat chtěl, tak se možná dočkáš :)
  • Jak bude ten koncert v Olomouci budeme se moci s tebou vyfotit ?<3
    • Na tohle jsem se taky chtěla zeptat a doufám že jo :)
    • Určitě bude možnost :))
  • Dali prečo sa mi s tebou každú noc sníva? :D Už som asi závislá na tejto stránke. :D
    • Tak to bys měla asi omezit :D
      Však víš jak se to říká, všeho moc škodí :D
      • No veď práve... :D Ale to sa nedá ... :DDD
  • Přeju ti o ostatním dobrou noc a krásné sny a hezký zítřek........
  • Máš rád Colu? :)
  • Jak dlouho hraješ fotbal?
    • Už od mala, asi 9 let :)
  • Moc děkuju za ten instagram
  • Píši nový komentář, protože už jsem někde daleko. Nic moc proto, že ségra využila toho, že už jsem zdravá a "vrazila" mi sem 4letou holčičku, která má 4O horečky. Jinak skvělá holka, dneska byla ubrečená, pořád chtěla maminku, no hrůza. Byla jsem ráda, když si ji ve 3 hodiny odvezla. Promiň, že jsem se tak rozepsala.
    • V pohodě, tak to tě naprosto chápu, to já bych se asi o nemocný dítě nepostaral, mně někdy stačí, když mám utišit Adriánka :)
      • Nebylo to jednoduché a to mě zítra čeká znovu. Raději bych šla do školy i když nemám školu ráda.
  • ten koment dole jestli si to ty Dalí do opravdy tak nemas zač za potporovaní to uz tak je a ten kdo se ti smal a nadaval ti za to že si berečel si mislim že sou to tupci říkaj to a pišou protože nevi jaky to pocit prohrat v semifinalové 4 čtyřce nevi to byt tebou dali si nevšimam ani jednoho !! ti si ukazal co v tobe je snažíl ses ze všech síl a na jednou prohrat brečela bych taky je mi tě strašně líto ses muj neoblíbenejší zpevak si dokonalej nejde ti o vihru ale tisi chtel vedet co v tobe je jestli nato mas ato rozhodně mas a ti kteří ses ti posmivaji at jdou oni do superstar a pak uvidime jak se budou smat sabina je super stejně jako ty nikdy vas ne prestanu podporovát at se stane co kolí mam vas oba rada *4* *7* *7* pááá
  • Jo ja bych to taky nedokázala , ale musíte to brát tak zě Dalík je borec!!!❤️
    • To je :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit