Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co dělá Sabča? :)
    • Mluví na mě :) :D
      • A co ty vravi?
        • Moc ji nevnímám :D jelikož mám v ruce mobil a čtu si zprávy od vás a ještě od kamarádů :) ale říkala mi něco ohledně Adriánka :)
  • Díky Klary
  • Tak se hezky se vyspi a zítra ahoj.DOBROU NOC DALÍKU! *14*
  • Jaké písničky budeš zpívat zítra na koncertě?
    • To se neříká :P :) nech se překvapit :)
      Určitě pak uvidíte zase nějaká videa, tak aspoň se máte na co těšit :)
  • Tak hele ty hater13 a lenko vy o dalikkovy nic nevyte. On je nejdokonalejsy kluk na svete. A urcite by se mu nelibyly takove jako ste vi. On ma na lepsy. Cau
    • A jaké sme my? Stějné jako vy. A víš co? Já jsem se sem nepřišla hadat! A já sem taky fanynka tak nevím o co vám tady jde?! : DD A Dalíkovi vím tolik co nám na SK poskytují časáky , TV, a internet. !
      • A proc se teda hadas kdyz si ee neprysla hadat ty trubko. Tak toho o dalikkovi asi moc evis kdyz to ctes v casaku a na internetu.
        • Ja som hovorila len za pravopis ! :)) a kde to mám čítať? A čo vy máte ešte v ČR inšie ako na SK? Na SK aj v ČR médiá píšu to isté! A s vami sa ďalej nemám o čom baviť ! Mám na vás vlastný názor!
  • Dali nwm čo sa spýtať :D tak aspoň : Vieš variť ? :D
    • Neumím :( :D
      • Ani ja :D Len vodu :D
        • Já čaj :D
          • :D
  • Hele Miso pokud nesnasis Dalibora tak sem nelez samozrejme ze te nenutime k tomu aby jsi ho mela rada a taky muzes mit svuj nazor ale vypisovat to tu nemusis taky by jsme neurazeli tvoje oblibene zpevaky pokud nejaky mas diky za pochopeni
    • Gramatika niiiČ OMG
    • No vyfajčí ma
      • Trapáku
    • Justin I love you fuck you Dalibor
  • :* :))
    • :)
  • Co dělá Sabča a Adriánek? A jak se mají??
    • Adriánek už spinká, byl unavený, jelikož byl taky trochu nachcípaný :) ale už je mu taky lépe :) a Sabča se dívá na televizi :)
  • Dali budu nejaje videa s tých koncertoch??;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit