Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Daliku, já jsem teď přišla a jenom koukám. A dneska už ses naučil? To ten dějepis to zavinil?
    • Ano, bylo to z toho dějepisu, já se včera nestihl naučit a učitelka mě zrovna vyzkoušela :(
      • Já si to myslela, včera ses to učil mezi komentáři, dějepis se musí šprtat. No a my jsme tě zavalily otázkami, tak to bylo špatně.
        • Kdo to ale mohl vědět? :(
  • Dali dobrú noc...Som rada , že si to nepísal ty. Tak ti prajem úspech v škole, a krásne sny. Veľmi sa mi uľavilo, môžem ísť v kľude spať. :))
    • Dobrou noc :) měj se pěkně a taky ať se daří ve škole :) a ano, můžeš jít v klidu spát :)
      • Ďakujem :* Ani nevieš aká som rada. :*
  • Ahoj Dali, tak jsme asi pěkně naletěly. Ani jedna jsme to nepoznaly. To je dobře, že tu zase budeš. Ale je pravda, že toho času asi moc nemáš. A ta škola je fakt důležitá.
    • Vždyť jsem vám psal, že si tu s vámi budu psát dokud to půjde :) aspoň chvilku si najdu :)
      • Já vím, ale byl to šok. Asi by to bylo pro nás moc smutné. Vždyť víš, že tě máme rády.
  • A co Sabča?
    • Sabča se má super :) pozdravuje vás :)
      • My jí taky!
        A co jsi dostal za tu známku?? :)
        • Pětku jsem dostal :(
          • A z čeho?
  • Mám se super holky a dneska jsem byl ve škole samozřejmě, pak jsem měl trénink a potom jsem se musel učit :(
    Jelikož si musím opravit známku. Mamka mi zabavila mobil :(
    Dřív to nešlo, já se vám omlouvám.
  • Dali ja som taká rada , že si to ty. :) :*
  • Jooooj to my odľahlo Super neverila som tomu že Dalibor Slepčík sa nás vzdá...ALe bolo to tak napísané že som tomu uverila teraz som prvykrat v srdci pocítila čo to je bolesť je úžasne že si tu A čo ako bolo v škole:)
  • Ahoj holky, určitě se vám uleví, ale to jsem nepsal já, že tu končím :(
    Jak tohle někdo může napsat a jak jste mu mohli věřit, já vám psal, že si tu s váma budu psát každý den. Akorát v poslední době nemám moc čas, tak nějak nestíhám, ale vždycky se snažím si tu s vámi napsat alespoň na chvíli :) prostě nejvíc jak to jde.
    Tomu fejku bych vzkázal, aby toho okamžitě nechal! Stejně mě z tudma nijak nevyhodí.
    Nebojte se, jsem to zase já a už si tu s vámi píšu a ti co píšou, že končím tady, nevěřte jim.
    Děkuji ❤❤❤
    • Mám obrovskou radost ♥
    • Ahoj Dalíku, mě se tak ulevilo že jsi to nepsal ty!!! Já už plakala!!!
      Jak se máš? :)
    • Ja som si už dorezala ruky. :(
      • Cožeee?!
        • Áno myslela som si , že je to pravda. :((
  • Majte sa dievčatá aj ty Dali ...Toto ma položilo ... :‘(
  • Tak, ahoj Dalíčku.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit