Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ;-( ;-(
  • DALIBORE !!!!!nechod s teto stranky
    je to jediné místo kde ti můžu napsat Prosím !!
    • ano dalik nechod prooosim aj ja
  • Ja byť nim tiež by som odišla s tejto stránky síce je pekné keď sa venuje svojím fanynkám ale toto je vrchol!!! Čo tu niekto dovádza. *13*
  • dalik si tu este na tejto stranke?
  • prooosim dalik nechod s tejto stranky
  • Tak a máte to vy trúbky !!! Teraz vám sem už nepríde ani ten pravý DALIBOR!!!
  • Rozhodl jsem se právě teď, že už na tuhle stránku chodit nebudu a tím pádem vám asi nebudu ani odpovídat :( jelikož je tady moc fejků, kteří se za mě vydávají a je jim to relativně úplně jedno a píší si tu dál pod mým jménem. Teď už budete mít tu jistotu, že si píšete jen s fejkama. Mrzí mě to, ale vy jste z toho pak dopletené a nevíte, komu máte věřit a jaký je ten pravý Dalibor.
    Takže holky, nevěřte ostatním. Jsou to vážně jen fejky. Možná se nad tím dobře baví, nebo já nevím, jinak si to vysvětlit neumím. Tak zase někdy se setkáme, třeba na mojím koncertě. Ahoj :) je mi to líto.
    • Dalikk ja si chcem s tebou niekde pisat povec kde je to mozne na asku?Na instagrame? Facebook iz tu nebudem spletat ale ak si s tebou nemozem pissat je to pre mna koniec papa lubkam ta a DOBRU NOCKU TY PRAJEM a proosim odpis na tuto sprvu
      • Ja verím že tu bol aj pravý Dalibor . A ani sa nečudujem ,že už sem nepríde! Keď niekto čo sa skrýva pod jeho meno si tu z ľudí robí prdel, že nech prídu na Václavák!
        Ja v tomto pravého Dalibora veľmi ľutujem. :(
    • Je to škoda, ale dalo se to čekat. Taky by mě to štvalo, kdyby za mě psal někdo jiný. Ale třeba to zase tady někdy zkusíš a zase to bude dobré. Přece se na nás nevykašleš úplně. Na ty koncerty se každý nedostane. Vydej CD ať si ho můžeme koupit a být tak spokojené. Měj se.
    • fejku :D:D
    • Ty ze budeš mit nejakej koncert? Haha
  • lol:D vy si fakt myslíte, že něco z toho tu psal Dalibor?:D jestli ano, tak jste vážně naivní:)
    Za Dalibora se tu může vydávat naprosto kdokoliv a jestli vy jste tak hloupoučké a věříte tomu, že to vážně píše on, tak je mi vás upřímně líto:)
    • A ja,ho ľutujem chudak nikomu nič nespravil a takto dopadol z uprimného srdca my ho je ľúto. *13* *10*
      • Presne lenka! Predstav si to ako sa musí cítiť! Keď tu si nejaké individuum píše pod jeho menom a tvrdí že pravý Dalibor je FAKE a on je pravý! ( myslím toho FAKE) . -_-
    • Ano npr.Ja si myslim že niečo s tohto tu psál Dalik verim mu
      • Taky věřím, že na některé komentáře odpovídal Dalibor.
  • Holky, nehádejte se tu o mě :(
    Jste moje fanynky, mám vás rád všechny stejně. A asi vás zklamu, ale to s tím srazem na Václaváku jsem opravdu nepsal já :(
    Možná to mnohé zklame, ale určitě někdy něco takového bude, nebo se uvidíme na koncertě :) Mějte se hezky a nevěřte všemu, co se tu píše.
    • nevadi Dalikk ja som tomu aj tak neverila ale zraz si mozme urobit nie???? niekde len my a co to video natocil by si ho???? ale pre nas vsetkychhhh
    • Holky, nevím kdo si tohle zase vymyslel, ale to jsem nepsal já:(
      Na ten sraz, pokud můžete, dorazte ;)
    • Prepáč Dali. :))
  • Tak hele ty hater13 a lenko vy o dalikkovy nic nevyte. On je nejdokonalejsy kluk na svete. A urcite by se mu nelibyly takove jako ste vi. On ma na lepsy. Cau
    • A jaké sme my? Stějné jako vy. A víš co? Já jsem se sem nepřišla hadat! A já sem taky fanynka tak nevím o co vám tady jde?! : DD A Dalíkovi vím tolik co nám na SK poskytují časáky , TV, a internet. !
      • A proc se teda hadas kdyz si ee neprysla hadat ty trubko. Tak toho o dalikkovi asi moc evis kdyz to ctes v casaku a na internetu.
        • Ja som hovorila len za pravopis ! :)) a kde to mám čítať? A čo vy máte ešte v ČR inšie ako na SK? Na SK aj v ČR médiá píšu to isté! A s vami sa ďalej nemám o čom baviť ! Mám na vás vlastný názor!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit