Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak co dalikk urobis pre nas to video
    • Pro vas bi urcite neudelal
      • preco by neurobil no hlavne pre teba by neurobil
  • Ahojky Dalikku mam the moc rada. Doufam ze ti me taki. Mas uzasne svaly na brise i na rukach. Je skoda ze si nevihral superstar moc sem ti fandila. Si uzasnej. Jo a je mi 12 let. Nechces se mnou chodit. Miluju the. Pa
    • Ešte dolaď pravopis.A prečítaj si časáky , že Dalík ešte zatiaľ žiadny vzťah nechce. ;-) ;D
      • Vsak ja pysu dobre tak si nech svoe keci. A nemuzes vedet co dalikk chce nebo nechce.
        • Zlatko najprv ten pravopis! Aj keď som slovenka viem česky aj rozprávať aj plynule pravopis . A máš pravdu nemôžem ...ale ani ty nie! :)) : D
          • Já sem si z ním psala na fejsbuku a říkal že bi holku chtěl a pak mi řek že sem heská ;) takže buť s ticha kdyš nic nevíž o tebe bi si ani koloběšku neopřel ;) ;*
            • Ale o ten tvoj pravopis by si "opřel" ! :DD
          • Tak to si frajerka.
            • Jo , jo jsem . : D To mi říkaj všichni. :D
      • no si jej dala hahaha
  • Dejte si odchod! DalíčeQqq je můjjj! ♥♥♥
    Miluji ho a jednou si ho vezmu za manžela!!!!
    DalíneQqq je můj!!! *14*
    • Jo jo má tebe ! :D Ale pořád nejsi v médiách , že jsi jeho holka . : DD
      • proč bych měla bejt v médiích? nemusí mě všude ukazovat
        pak byse do mně zamiloval něgdo jiný
    • Nedám si odchod! :D Ty to asi v hlave nemáš v poriadku! : D ( ale vieš , že sa toho nemusíte ani jeden dožiť?!) : D
      • a kolik ti jako je? ty si jako myslíš že si velká holka a můžeš si dalíčqqa přivlastňovat?! dalíčeqq je můj! a jenom můj! nikomu ho nedám!
        • hej dobre moja je tvoj s dietatom sa nenahadame
          • Ako začali dávať DISLIKY! :D A jasné , že nám ho nedáš! Keď ho ani nemáš! :D
            • lenka - právě jsi přiznala že ti je jenom 5! :D
              hater - dalíkk má mě :***
          • já že sem dítě? je mi o dost víc než tobě....hm...kolik ti je? 10?
            • no nie mne je 5 a tebe je kolko 3?
      • no ved taketo babi nemam moc v laske
        • Ani ja ! A po mojich spolužiačkách ani pes neštekne! :-D Ale majú ho ako tapetu na mobile... No proste NO COMENT! ; D
    • preboha!!! tiee tvoje sny si nechaj pre seba
      • Presne lenka! :-D Aj ja mám také spolužiačky ! :-D
  • budeme cakat do polnoci na to video proosiim Dalik ak si ty nechce prist na to Vaclavske namestie tak normalne doma urob to video aspon ja nan budem cakat do polnoci pa lubim
    • Nie len ty budeš čakať ! : D Ale aj ja! A aj ja ľúbim. :* :)
  • no co dalikk urobis pre nas to video proosiiim
    • lenka už kľuuud neboj sa ! Veď on už niečo vymyslí. ;-)
      • fajn uz nic nenapisem
        • Neboj on sa nevykašle na svojich fanúšikov! :-) ^_^
  • Jako nic proti Daliborovi ale já nevěřím že toto všechno vážně píše on a že vy tomu věříte .
    • novidis tak verime ale pri tom co napisal ze sa stretneme to asi nepisal on ale ak to on pisal tak urobi to video vsetko je mozne ale proosiiim aby tam neslo ziadne dievca lebo sa mu tam moze nieco stat nech uroobii radsej pre nas vsetkych to video ako sa stretavat osobne *3*
  • bože neviem prečo Dalibor ale furt musim na teba mysliet aj ja posielam pusinky a dobru nocku a sledke snicky PA
    • Taky na Vás všechny pořád myslím. Doufám, že se potkáme na srazu. Mám vás moc rád, sladké sny.
      • Asi si z nás zase dělá někdo legraci. Co by dělal v Praze.
        • A čo by robil v Ústí nad Labem?! ( Dali tým nič nechcem povedať na Ústí nad Labem , len si myslím , že preto chceš ísť do Prahy , lebo tam príde viac ľudí) :D Do Prahy príde viac ľudí nie? ^_^ :)
          • V Ústí n.L. bydlí, proto si myslím, že nebude v Praze.
      • Aj ja na teba myslím ... Zlatíčko ale s tým srazom to asi nepôjde. Nenatočiš aj video a pozdravíš nás všetkých? Vieš my slováci sa tam Bohužiaľ nevieme dostať . :(( Ale veď ty už niečo dúfam vymyslíš. ;-) Dobrú nôcku. :*
        • ano Dalik myslim si ze tiez nieco vymyslis
          • ^_^
      • je my luto ja nepridem ale niekedy inokedy si sraz mozme spravit
  • Ahoj holky,
    když vidím jak mě podporujete, tak jsem se rozhodl, že dne 31.12.2015 přesně půlnoci bych se s Vámi všemi rád setkal a osobně Vám za to poděkoval. Sejdeme se na Václavském náměstí u koně. Budu čekat pod ocasem.
    Miluji Vás ♥
    Váš Dalíkk
    • Ahoj, nějak se mi nechce věřit, že by si byl o silvestra o půlnoci na Václaváku, když bydlíš v Ústí n.L. Je to velice podivné.
      • Však Praha je hlavné mesto ČR. A a je Silvester a bude tam veľa ľudí nie? :)
        • V Praze sice bude hodně lidí, ale Dalik tam určitě nebude. Nevěřím tomu.
    • Tak prosím natoč aj video na Václavskom námestí a pozdrav nás všetkých ...
      Nevieme sa tam dostať všetci ... :*
      • annoo tak to urob DALIKKKK prosim
    • jooj Dalibor ja nebivam v Cechach radsej natoc to video kde nas vsetkych pozdravujes a dakujes nam za to ze ta podporujeme proosiiim urob to pre nas vsetkych
  • Máš Holku ?
    odešli mi prosím tvoji foto
  • posílám pusu pa :-*
    a mimochodem moje nej osobnost je taky Michael Jackson pořád ho poslouchám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit