Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalik proosim ta odpis na tuto spravu co hovoris na tu podmienku co sme ty dali??? ako tiez nemusis ju splinit ale ak by si bol taky moc dobry splnil by si nam ju??? este raz ju tu zopakujem ak nevies o nej no podmienkou je to ze by si natocil video na yotube a ze by si nas vsetkych pozdravoval prooooooooosiiim odpis na tuto spravu budem cakat ale daj vediet ze ked to zevesi na yotube.PA. *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ahoj dalik co robis?:D
    • Ahoj Lenko, ležím a nudím se :)
      • aha a kde budes mat najblisie vystupenie?? alebo koncert *14*
  • hudy
    Přestaňte tady blábolit nesmysly a vydávat se za někoho nebo vám to tady šmahem smáznu! A nediskutuju!
    • Hm !!!!!!
    • no ved prestante sa vydavat za niekoho je to traaaaaaaaaapne!!!!!! *8*
  • Ahoj prosím jaký máš ty Facebook? Protože oni už jsou tolik fejku a já už nevím.
    • Ahoj,Dominiko facěbook som tady už psál=Dalíkk Slepcik.Ale už mám plno přatělu něpúdě ty poslát žadosť.
  • Ahoj,nemám holku.A darky som mněl skvěle:D
    • To se někomu nepovedlo. Dalibor píše bez chyb.
      • Přesně tak. Někdo píše zase za mě :(
        Poznáte to právě podle toho.
  • Ahojj,daliku mas holku?..jake si mel darky!! :-* :-D <3
    • Ahoj Kačenko, holku nemám. A dárky byly super, dostal jsem vše, co jsem si přál :)
      A doufám, že vy taky, holky :))
  • Tak nepřesvědčuj. To je můj problém, čemu věřím. Krájet se k vůli tomu nemusíš.
    • A ja ťa snáď o niečom presvedčujem ?
      • Jo, tak si přečti co si napsala předtím.
        • Napísala som, že ľudí ako ty nemá zmysel o niečom presvedčovať. Čo si na tom nepochopila ?
          • Já jsem to pochopila, ale ty nějak nechápeš. Nech to být.
            • Jasné, a čo teda ako nechápem ?
  • nešílejte za nim stejně až vam bude 30 tak pudete říkat fuj dalibor je hnusnej jenom chlapy vam zajmaj *10* *10* *10*
    • Proč píšeš tak hnusně. Mě je 29let a Dalibor se mi líbí a moc mu fandím. Jestli se tobě nelíbí, tak ho nech být. Každému se líbí někdo jiný, tak to je a bude. Tak si nech ty blbý komentáře. Nikdo ti ho nevnucuje.
  • *14* *14* *14* *14* *14* ahoj jo jak jakje
    • Co děláš dalibore. Nelly
  • Ahoj Dalibore, tak jaké byly dárky? Alespoň takové, jaké sis přál? No já docela dobrý, ale dostala jsem mimo jiné i kuchařku,tak nevím co tím chce Ježíšek říci. Měj se ahojky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit