Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepošle tento Dalibor je fake a navždy aj bude... Možno keby napísal naozaj pravý... Ale tento je fake...;)
  • Jak myslis no je to tvuj nazor jen abys pak nebyla prekvapena az ti jednou posle nejaky dukaz
    • Oh, neboj nebudem. Ako by sa to niekedy mohlo stať.
      P.S. Ospravedlňujem sa všetkým za trošku agresívny príspevok dole. Jednoducho ma nahneval. Pokúsim sa nabudúce krotiť.
  • Ja ho neuražam ale hovorím že pravý "Dalik" by si na nás nenašiel čas;)
  • Myslim ze nemas pravdu on by se na lidi kteri ho tak moc zboznuji nevykaslal tys to tady tak napsala jako by sis myslela ze je dalik namysleny at je to jak chce ja dalika mam moc rada a upozornuju ze nejsem vlhka 13 mam uz 18 a dalik je bajecny a moc pekny kluk a ja se ho tady budu zastavat a nadavat tem kteri ho primo nenavidi at je to pravy dalik nebo ne urazet falesnyho dalika je jak urazet toho pravyho
    • Urážať falošného "Dalíííka" je ako urážať pravého ? No ty vole, tak ty osemnásť nemáš ani omylom. S tvojou inteligenciou máš maximálne 9.
  • Áno myslím si že by nám nenapisal...
    Prečo by strácal čas kvôli nejakým faninkam...
  • No jo vim ze tu hodne lidi si muze napsat dalibor slepcik ale neuvazovala jsi i o tom ze mezi tema fakema muze byt i pravy dalik nebo si myslis ze by nam pravi dalik nikdy nenapsal
  • Neuražam pravého Dalibora.. Viem že toto je fake a vieš ako to viem? Chceli sme s bahami aby nám to dokázal tak že natoči na YouTube video kde nás pozdravi a on radšej neodpovedal:(
    • Prečo by mal točiť nejaké video PIPKE ako si ty? :D Si myslíš , že ty si si zmyslela , a on ti to hneď natočí ... ( on má svoje povinnosti ) a nie zapodievať sa nejakou nepíšem akou 13-stkou !!! Prečo by mal práve tebe niečo dokazovať ?! Prečo by nemohol byť pravý ?! Lebo vy 4 PIPKY ste povedali , že NIE!!! Ani sa nečudujem prečo neodpovedal !!! Kto by točil video pre nejaké primitívne a vlhké 13-stky?! Sa zobuď MOJKA!!! Snívajte s nami... Choď si na POKEC písať s úchylákmi a TU ZAVRI KLAPAČKU!!! NIKTO TU NA TO NIE JE ZVEDAVÝ!!! Tvoj problém , že neveríš!!! Dalík nemá ASK.fm , na FB mu chodí veľa správ... tak neviem prečo by sa tu nemohol venovať svojím fanúšikom ?!! Najprv hovoríš aký je SUPER a teraz ho NEMÁŠ RADA!!! Typická vlhká a primitívna 13-stka!!! Keď máš s ním problém tak sem NECHOĎ ! BYE! BYE SH@T!!! ;)
      • Tak počúvaj moja zlatá... To, že má povinnosti chápem a je to úplne v pohode, povinnosti má každý a ani ja nemám čas vysedávať od rána do večera pri kompe. Ale ak by písal skutočný Dalibor, aspoň by odpovedal, že nie, mám povinnosti a hotovo, pochopila by som. Ale on neodpísal a necháva za seba jednať nejakú hysterickú kravu. A to dokazuje čo, moja ? Skús nad tým popremýšľať, niektorým už to došlo. Tu nejde o to, že by niekto nadával na Dalibora, aj keď, o tom potom. Tu ide o to, že vám tu vypisuje nejaká jebnutá koza a vy jej žeriete z ruky. Najprv som si myslela že ona z vás robí debilov, ale potom mi došlo, že ak by ste mali čo len štipku rozumu, došlo by vám to aj bez toho aby som vám vôbec musela čokoľvek napísať. Takže ak chceš pôsobiť smiešne a písať si tu s fejkom, aj keď už je to, že je to fejk také očividné, že by to neprehliadol ani slepý, potom prosím, ale naozaj ťa ľutujem. A prosím ťa, prestaň s tými vlhkými trinástkami, ja zaprvé nie som ani fanynka, počúvam metal, nie teplý popík, a za druhé z takého nevycválaného fagana ako je "Dalííík" je mi akurát na vracanie.Hej, nechoď ? Prosím ťa, prestaň furt opakovať tu otrepanú frázu "Dalíííkovich" uctievačov. Inak čo ? Ma aj s ostatnými pätolízalmi uštveš ? No to by som chcela vidieť, hlavne, keď väčšinu fanúšikov tvoria rozmaznané usoplené decká, čo nevedia čo so sebou (česť výnimkám). Ble, je mi z teba úprimne zle...
        • Mojka už nevieš čo napísať keď ťa tu každý bombarduje? A keby sa ti nepáčil ako ty tomu hovoríš " teplý popík" tak sem nelozíš! A čo , že som ti napísala vlhká 13-stka?! Tam si choď na POKEC písať s úchylákmi a TU daj pokoj normálnym ľuďom!!! A keď on vie , že je pravý nemá ti čo dokazovať!!! Tak ZAVRI KLAPAČKU a neobtieraj si tu o každého PAPUĽU!!! A ty si čo ?! TY nie si " USOBPLENÉ DECKO "?!!! A tebe je zle?! A s čoho ?! Že tu očumuješ nejakého 15 ročného chalana ( o ktorom tvrdíš , že ťa nezaujíma ale čumíš tu na neho) a nadávaš mu?! No tak s toho by bolo zle aj mne !!! A prečo si myslíš , že neodpovedal?! Ty by si odpovedala takej PIPKE ako si ty?! Určite NIE!!! Skáč si do seberovných OK a nie TU !!! Tvoje IQ asi brzdí mraky čo?! :D BYE BYE SH@T!!! :D :P
          • Hater13 má pravdu. Už raději nic nepiš.
            • Ďakujem Petra. :-)
        • Nechápu, když ho nesnášíš, proč vůbec lezeš na tyto stránky, otravuješ plno lidí tvými hloupostmi. Přestaň tady psát, když ničemu nevěříš a meleš si pořád svou. Už to opravdu nikoho nebaví. Dej si odchod.
          • Fajn, Petra, ľudí ako si ty asi nemám o čom presvedčovať, vám to aj tak nedôjde, ani keby som sa rozkrájala.
  • Ivca bola som naivná ako vy...Ale spamätala som sa.... A je mi jedno čo si o mne myslíš....Radila by som ti aby si sa tiež spamätala lebo nato doplatiš...
    • A co kdyz je to vazne on si si opravdu jista ze to neni on co kdyz urazis praviho dalika
  • Ahoj Dalibor čo si myslíš o Veronike keď ti najprv písala pekné komenty a teraz uražajuce?
    • Nečetl jsem to :) Je toho moc, nestíhám to číst.
      • Ja nevim co si mam myslet s jesne strany rikaji ze jsi pravy a s druhe ze ne nevim opravdu co si mam o tom myslet tak moc bych si prala psat si s pravym dalikem ale musim sto procentne vedet ze si to opravdu ty jestli jo tak promin ze ti moc neverim ale mel by si poslat nejaky dukaz veronika chtela po tobe dukaz ale ty jsi ji ten dukaz neposkytl pravyho dalika mam moooc rada a nikdy bych ho neurazela ani nepomlouvala
      • Aha tak by som ti neradila to čítať...
        • No ja by som ti to práve vrelo odporúčala, "Dalííík"...
  • Ahoj holki preju vam hodne zdravi a štesti.A bohateho ježiška. (:
    • A aj dalikovi.(:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit