Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Veroniko muzes se zapnout na pokec??(:
  • Ja jsu Dalikova velka fanynka
  • Ahoj holky proc to porad resite nechte to plavat je to tady zamoreny fejky ja nevim cemu mam verit
  • Tu si stále píšu len tie isté primitívky a to : lenka, Lea, Katka a Veronika.
    To vás stále baví?! Ani sa nečudujem prečo neodpovedá . PRAVÝ FANÚŠIK ZOSTÁVA , FALOŠNÝ ODCHÁDZA!!!
    • Ehm, ja nie som ani fanúšička, takže o čo ide :D ?
      • Tak sa pakuj DPČ! Tak daj tomu pravému pokoj a tam si choď na POKEC písať s úchylákmi! Ok? A neotravuj tu Dalíka! Tvoje IQ brzdí mraky čo?! :-D No s tým ja nič nespravím. Si vy 4 myslíte že tieto vaše deb*lné otázky niekoho zaujímajú?! Nie vôbec nikoho ! Tam si radšej píšte s úchylákmi ! A keď nie si fanúšička načo komentuješ?! Ty budeš asi tiež tá nepíšem aká 13-stka čo?! Asi hej! Kebyže ťa Dalík nezaujíma nepíšeš mu sem !!! Tak neviem o čo vám tu ide?! :-D
  • Lea aj mne písali uchylaci ale už mi nepišu..:)
  • Čo sa týka toho stretnutia dievčatá, ja asi nebudem môcť, okrem toho že som teraz dosť vyťažená, mi rodičia asi nedovolia stretnúť sa s niekým, koho ani prakticky nepoznám :( No nevadí no. A k tomu pokecu, nejaký čas som tam bola a písali mi samí úchyláci. Takže by som vám ho moc nedoporučovala, skôr niečo iné.
    • Co ttak fb?(:
  • Holky, přestaňte už Dalibora otravovat nějakým dokazováním jestli je to on nebo není. Přestane ho to bavit a nebude odpovídat ani těm , které věří, že si píší s nim.
    • Dana ma pravdu holki. Us to nechme tak jak je paaa.
      • Ano nechajmeho uz tak. Chudak ja mu verim
  • Už som ti odpisala:)
  • Diki idem tam:)
  • Áno som tam;)
    • Poslo ti napisala sem ti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit