Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Večer plny prekvapeni pocit ktery jindy neni dobre jidlo do briska bohateho jeziska tohle vsechno na vanoce hodne zdravi v novem roce priji vam vsem a predevsim dalikovi mam te moc rada
  • Dieevcata prajem vam šťastne a vesele vianoce aj tebe Dalibor
  • Baby vy ste normalne????? Tento "Dalibor Slepčik"neni pravy....Je to fake....Chceli sme aby nám to nejako dokazal.... Aby natočil video a on viete čo spravil? No neodpovedal.... Tak asi to nebude pravý Dalibor Slepčik....
    Určite mi tu budete hubovať prečo ho uražam..... A prečo mu neverim... Ale baby porozmyšlajte nad tým či je to pravý alebo nie.... Je to pre vaše dobro...
    • Veroniko nech to prosim tak. Ked mu neveriš tak mne to mrzi a uš to nech prosim.(: Hoci te beru jak kamošku ale uš to nech.(:
    • Proč pořád po něm chcete, aby vám něco dokazoval. Nedivím se mu, že na ty vaše komentáře nereaguje. Musí ho to urážet. Dejte s tím už pokoj.
  • Ahoj Dalibore, tak dneska v telce říkali o tom koncertě v Praze. Určitě už se těšíš, až je zase všechny uvidíš. Jinak Emma prý už má CD. Tak měj se hezky ahoj.
    • Ahoj, jo moc se na ně těším :) Bude to super je po dlouhé době zase vidět pohromadě :)
      Ano, má Emma své CD.
      Dobrou noc, jdu spát :)
  • Ahoj ! Chcem sa opýtať ak je tu nejaký Dalík pravý , na jednej nemenovanej stránke jedno dievča tvrdí že je Daliborova sesternica a volá sa Gabika a býva v Žiline. To dievča je FAKE lebo sa vydáva za jednu americkú modelku a tak si chcem overiť či je naozaj s Daliborom príbuzná .Tak Dalík odpoveď please. ;* :))
    • Ahoj. Není to pravda :)
      • Ďakujem . Veselé Vianoce a Šťastný nový rok 2016 a veľa úspechu v ňom . Stále ti fandím . :))
  • Sorry Dalík ak som sa v tom zmýlila ale sú tam divné tie tvoje komenty . Ale prajem ti Veselé Vianoce. ;***
    • Ty komentáře jsem nečetl. Nevím, co tam kdo psal, ale četl jsem si, co jste psaly sem a to jsem nepsal já. Proč bych něco takového vůbec psal.
      Jinak díky, tobě taky :)
      • Aha tak prepáč ... myslela , že si to ty... a Šťastný nový rok 2016 a veľa úspechu v ňom. :))
  • Ahoj daliku preju ti hezke vanoce.(:
    • Děkuju moc. Tobě přeji to samé :)
  • A podľa všetkého je to dievča lebo podmenom Dalibor Slepčík je napísané toto : Dalík Slepčík (anonym) 1 se nelíbí
    Jsi nejlepší zpěvák tanečník mam tě moc ráda maš hezky styl na oblékaní a boty uplně krásný.Ani nemám slov jakej jsi ty jsi jak panenka maš moc moc nadherný hlas. Jsi jak michael jakson jsi nejlepší miluju tě moc jsi nadhernej.Too much I liked you best. beautifully you sing and you dance you are the best I love you Dalibor Slepčík.

    11.11. (42 dnů)
  • Všetci sú tu FAKE pozrite si komentáre quázy nášho Dalibora Slepčíka na strane 48,49,50. A budete vidieť , že je to tu len samý FAKE!!! Pravý Dalibor Slepčík by nenapísal že nemá rád svojich fanúšikov!!! A stále tam miluje iné dievča!!! A chalanovi/dievčaťu čo sa tu skrýva pod anonymným menom to nejak nevyšlo keď tam napísal/a toto :You handsome boy you're my best type You have a beautiful voice perfectly with the dress you are simply on best. Takže samý FAKE!!! Má dôkaz nemá!!! Keď sa ho tu niečo spýtame odpovedá zle!!! Takže Fuck you FAKE!
  • Ahoj Dalibore, někde jsem četla, že budete mít všichni finalisti Superstar v Praze koncert. Je to pravda? To by bylo bezva. Jinak Tobě a celé tvé rodině přeji klidné a pohodové Vánoce, hodně dárků (hlavně takové, které si přeješ). Sabině i Tobě přeji mnoho úspěchů. Ahojky.
    • Ahoj Dano, ano je to pravda. Budeme mít koncert, naše TOP 8 v SaSaZu v Praze 23.1.2016. :)
      Jinak děkuji moc, taky přeji hezké Vánoce :)
      • Dalibor, prijímaš našu ponuku s tým videom ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit