Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím odepiš klidně zítra ;-)
  • Ahoj Dalibore ,moc jsem ti fandila nepřestávej spívat. a ti co ti říkají že jsi blbej tak je neposlouchej na opak jsi super :-)
    tvoje nej Fanynka
    PS:Brečela jsem kdys jsi vypadl
  • ahoj Dalikk prosim odpes my aspon na jednu spravu:D
  • dalikk proosim povec my kedy budes mat najblizsi koncert alebo najblizsie vystupenie ale o jedno ta proosiim maj jedno aspon na Slovensku odomna ty leti pusa
  • Ahoj Dalík! Aké sú tvoje obľúbené osobnosti ? Robím o svojej obľúbenej hviezde projekt na nemčinu ( vybrala som si teba lebo si T.O.P) a potrebujem vedieť koho máš rád.
    Radšej sa ťa spýtam aby som tam napísala blbosti . ( aspoň 3 mi napíš) Ďakujem posielam pusinku... :***
    • Ahoj :) mezi moje tři nejoblíbenější osobnosti patří Michael Jackson, Bruno Mars a Lionel Messi :)
      • Ďakujem :) a sorry za chyby :D
  • Ahoj Dali
  • Ahoj :)
  • na facebooku mas titulnu fotku skym? *14*
  • no tak chcem tu nieco tu napisem ja som dalikova najvetsia fanynka a to ze sme mu dali podmienku ktoru nemusi splnit to nieje nic dalik mam ta moc rada
    • Děkuju moc. :)
      A co se týče videa, bohužel to nejde, nebylo by to vůči ostatním holkám fér. Kdybych natočil video, chtěli by i ostatní holky, abych udělal i pro ně video. To bych se asi zbláznil. :)
      • Presne moja reč ! Bolo by to nefér voči ostatným dievčatám. Ty si zlatíčko. ;* A robím o tebe projekt na nemčinu. ;*
      • v poriadku nemusis tocit mam ta moc rada *14* posielam pusu
  • Ahoj Dalibore, nevím jestli to budeš číst (jestli tě to na těchto stránkách ještě baví), ale chtěla bych napsat toto. Jsem moc ráda, že si se přihlásil do superstar, protože ses tím zviditelnil. Teď do tobě víme, posloucháme tvoje písničky a fandíme ti. Bohužel jsou mezi námi i tací, kteří ti popularitu závidí a pak se chovají hnusně. Na ně se vykašli a věnuj se opravdovým fanynkám. Já ti fandím a budu ti fandit dál. Zpívej dál a všem to ukaž. Měj se hezky.
    • Občas si něco přečtu, když mám čas, ale ono toho času moc není :)
      Vím, že jsou někteří i hnusní, ale s tím jsem počítal, pomalu si zvykám, i když mě to mrzí. Je mi jasné, že nebudu mít jen ty pozitivní komentáře :)
      Opravdovým fanynkám se snažím věnovat co to jde. :) mám vás rád. Ahoj
      • a ja ta mam 1000000 nasobne viac rada *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Děkuji ti, jsem ráda, že jsi odepsal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit