Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A čo by si chcel od Ježiška ??
    • Po ničem nějak moc netoužím. Jsem skromný. :) Budu rád, že budeme všichni jako rodina spolu.
  • Uvažuješ o tom,ze zkusíš ještě jednou superstar.viděla jsem tvůj rozhovor kde si o tom uvažoval
    • Ano, ale musel bych si to dobře promyslet. Spíš ne, myslím, že už by to nemělo smysl. Chci se soustředit spíš už jen fakt na svoji hudbu.
  • Aha aj mna by to bolelo a ja byt v tvojej kozi tiez by som sa zachovala tak ako ty a nepojdeme niekedy spolu na kofolu
  • Ahoj Dalibor keby ti niekedy napísala baba že by chcela ísť s tebou von išiel by si?:)
    • Dobre poviem mojej sesterke lebo ona do teba:D
      • *je do teba
    • Ahoj. Možná, že šel.
  • Jsi nejlepší... *14*
  • Ale ano vyhrala zasluzene ale ty si bol o dost lepsi a odpis aj mne proosiiim
    • Jasně :) Tak ti děkuju :)
      • Nemas zac pre teba cokolvek
  • Podľa mna si tam bol najkrajší a najkrajšie si spieval
    • Děkuju ti Julko. Seš hodná :)
  • Ty si mal vyhrať Dalibor :)
    • Děkuju. Ale myslím, že tam bylo daleko lepších zpěváků, než jsem já. Emma vyhrála zaslouženě :)
  • Ahoj Dalibor ako si reagoval na to ze vypadla tvoja sestra zo superstar bolo to tazsie nez si vypadol ty a budes mat koncert niekedy aj v kysuckom novom meste peoosiiim moc by to pre mna zbamenalo
    • Byly to moje nejtěžší a nejsmutnější chvíle v Superstar :( A ano mrzelo mě to víc, než když jsem vypadnul já.
      Třeba jednou jo ;)
  • Dalibor ako si to prežival keď si vypadol zo superstar
    • Ahoj Julko, samozřejmě, že mě to mrzelo, ale počítal jsem s tím. Jako každé kolo v Superstar. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit