Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalik budes mat niekedy vystupenie aj v kysuckom novom meste na Slovensku moc by to pre mna znamenalo papa
  • Toto neni tvoj účet...
  • Ahoj krasnne spievas a neuraza ta to ze ty niektory skaredo komentuju fotky? A tesis sa na Vianoce?
    • Ahoj. Musím počítat se vším, je jasné, že nebudu mít jen ty pozitivní komentáře. Takže to nějak tak beru a snažím se neřešit, i když je to pro mě někdy dost těžké. Na Vánoce se těším :)
      • Hmmmm ale ja ty budem davat len pozitivne komentre ;)
  • Ahoj Dalibor je mi moc ľúto že si vypadol ale ti to dotiahneš aj tak ďalej:D
  • ahoj dalikku muze se te jen zeptat kde presne bydlis ?
  • Můj oficiální facebook je Dalibor Slepčík - Superstar 2015, ostatní sou fejky.
    • Promiňte, to sem chtěl napsat jako odpověd na příspěvek, ale nezaškodí když to tu bude, alespoň to budete vědet :)
  • Ahoj lidi, teď sem sem dost dlouho nepřišel, protože sem neměl moc času. Co mě ale mrzí je, že když sem se vrátil, tak sem tu našel odpovědi na dotazy pid mým ménem, které sem ale nepsal já. Rozhodl jsem se proto, že si tady založím vlastní účet, aby se tady nikdo za mě nevydával. Chtěl bych ješte odkázat tomu napodobovateli, aby s tím přestal :(
    • *pod
  • Dejte like, jestli chcete abych vám sem odepisoval na vaše dotazy a zprávy. :)
    • Hele, ale to jsem nepsal já :(
  • Ahoj ja se svama loučim keď to bilo na pul nekteri mne tadi nechcete a nekteri jo. A je to namne že se rozhodnu a ja stadi vipadnu. Hoci dalika zbožnuju ale jedu prič a ešte se chci poďekovat tím co mne tadi chteli a ti co mne tadi nechteli tak to newa ale budu choďit na tuhle stranku a dávat vam like tak ahoj.):
  • Ahoj holki ked mne tadi nechcete tak dejte že sa vam ta sprava nepači.A ked mne tadi chcete tak dejjte že sa vam ta sprava páči paa.A ešte se ras omlouvam paa.):

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit