Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechnim se omlouvam že vas otravuju a hlavne dalikovi že ho vždicki otravuju na fb promin mne to strašne mrzi ale hoci mne nesnašite ja vas mam rad. A aj dalika promine pa):
  • Vi mne holki nemate raďi že? keť jo tak prominte
  • Kika. Ma pravdu keď hovori že ťa maju fanušky radi. Len zabudla že mi ťa vždy podržime nech sa deje čo deje. Budeme vždy priteme keď nas budeš potrebovat. A budeme ta podporovat. Vždy
    • Děkuji. Jsem moc rád za moje fanoušky, kterè mám. Moc si vás vážím. A aspoň vždycky vím, na koho se obrátit. Jste skvělí. :)
  • Dalibor ňeviem prečo už nám ňeodpisuješ. Ale asi ťa chapu. Je asi ťaške odpovedať. Na všetky otazky čo ti tu davame. Ale veľmi nám chibaš. Hlavne mňe. Asi preto chceme aby si sa vratil do superstar. Kceme ťa vidieť. Ako spivaš. Ako tancuješ. Proste všetko. Len si zapametaj že ťa tvoji fanusky maju radi. Ňič ine od ťeba nechcem.
    AHOJ
    • Ahoj Kiko. Odepíšu rád, ale nestíhám. A kdybych měl odepisovat úplně na vše, tak se asi zblázním :) Nebojte se, ještě o mě určitě uslyšíte. Budu se snažit. Jsem moc rád, co tady o mě píšete za pozitivní komentáře. Mám vás taky rád. :)
      • Ahoj Dalibore, moc Ti fandím, i když patřím mezi starší ročník. Jsi talentovaný kluk, držím palce, ať se Ti v životě daří. Měj se moc hezky.
        • Ahoj. Právě, že jsem rád, že mám i starší fanynky. Děkuji moc. Vážím si vašich komentářů :)
  • Ahoj daliku kde bude koncert. :)
  • ahoj dalibore zivot jede dal a proč jse ne prihlasis do superstaru
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *8*
    • Ach. Prečo sa ho stale spitujete. Na to iste. Ved už povedal. Že ňepojde do superstar. Tak konečne už nepište tie hluposti. Že pojde do dalšiho suoerstar. Dajte mu stim uš pokoj
  • ahojjak se maš dalibore
    • Mám se dobře Michalko. Děkuji za optání.
  • Zpíváš moc hezky.Těším se na tvoji desku,snad budeš mít co nejdřív nějaký koncert.pa *14*
    • Děkuji ti. Určitě dám vědět, až bude nějaký koncert. :)
      • Ahoj Dalibor mozes my povedat prosiim aky je tvoj pravy facebook prosiiim. Boola by som moc rada posli my ziadost pa
        • Ahoj Lenko, můj pravý facebook už jsem tady psal. Mám jen jeden, Dalíkk Slepcik. A v přátelích mám plno.
  • Poslište holki sem tadi nova a dalik se vraci do superstar paa.:)
    • What? No jo Dalík je nejlepší:) a nechtěla bys náodou napsat tadY s tvrdým Y? Vic toho radši komentovat nebudu , radši =D
  • Katarina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit