Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalibore fak sem bila i na superstaru koukat moc sem ti fandila ale jak si vipat tak si bil promne zmrt
    • Ty tvoje komentáře sem nepatří.
    • Promin Daliku. Nechtela sem ti zit ze si promne mrtev. Len som sa zlobila. Kcela som aby si vihral superstar
    • Ti si BLBKA Korajlan. Ako to mozes poveda
  • dalibor prijedes nekdy do litvinova prosim haha *5*
    • Ahoj. Třeba někdy jo :P
  • ahojdalibor.mamťarada.čav
  • ahoj ja som sa do teba zalubila lebo si velmi pekny bože chcem ta *14* *14* *14*
  • Fanynky Dalibora jak se budete jmenovat ? :-)
    • To je fakt. Fanenky Violetty. Si vravia. Mi milovnici
  • Nechapu vas lidi proč se ho porad vyptáváte jestli je cikán není to snad jedno vždyť je uzasnej umí hezky zpívat je peknej to vám snad nestačí už se ho nato proboha neptejte a lidi byste neměli soudit podle raz černoši běloši cikáni jsou si trochu odlišní ale jsou to všechno lidi tak už se vzpamatujte a neptejte se dalika nato jestli je cikán ten kdo ho ma opravdu rad by ho určité nesoudil a já si dalika oblíbila az moc a rada poslouchá jeho písničky
  • Ahoj daliku chtěla bych se te zeptat jaké mas prave fb prosím pošli mi zadost Ivona pomajbikova to je moje fb sedim tam na koni diky a ještě bych se chtěla zeptat jestli budeš mít někdy koncert v Brně
    • Ahoj. Můj pravý facebook je Dalíkk Slepcik, jinak mám na facebooku plno. Už si nemůžu nikoho přidat.
  • Ahoj chtěla jsem se zeptat jak mám poznat že jsi doopravdický Dalibor S. a ne nějaký fake ??
    • Ahoj. Nevím, jak bych ti to dosvědčil. Budeš mi muset prostě věřit. :)
  • V spravani nejde o to ze ci si cigáň alebo belich alebo ako to mam povedat ale ide o to ako ho vychovali rodicia
  • Dalibor akeho porotu si mal najradšiej?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit