Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalík si supèr a prídeš niekedy aj v blízkosti Martina ... :-D si užasný
    • Nechci tě sklamat, ale do Martina asi ne. Ale prozradím, že někde poblíž možná jo :) Díky :)
      • Ale som moc rada že si sa dostal až tak ďaleko ..
      • Aha no tak škoda ...
  • Si supeeer.Na youtube prosim natoč ďaľšie video.
  • Ahoj, chtěla jsem ti říct že hezky zpíváš. A také jsem se chtěla zeptat jesti bude nějaký koncert ve Frydku-Místku nebo někde poblíš (např. v Ostravě)
    • Ahoj, díky. A co se týče toho koncertu, je to možný ;)
  • Keď si cigaň. Vieš ňiečo povedať po cigansky?
    • Nee, doma mluvíme normálne česky, já po cikánsky neumím ani slovo :)
  • Ahoj Dalibor kcem ťi povedať že som chcela aby si vihral SUPERSTAR. A už viem že si na pol cigaň. A mňe to vobec ňevadi. Aj tak ťa buďem obdivovať. A budem ťa mať rada
    AHOJ
    • Ahoj Dalibor neni on pol cogáň.Je to veľmi pekný chlapec a mám ho veľmi rada *14*
      • Podívej se dolů, tam sem vše ohledně téhle otázky vysvětlil. To, že jsem cikán, neznamená, že nemůžu nic dokázat.
        • Niečo by som sa ťa chcela spýtať si fakt homosexuál?Je jedno že kto sa Ti páči lebo každý má svoj vkus a svoj štýl.
          • Ne, homosexuál nejsem, ale toleruju je, protože jsk říkáš, je jedno kdo se komu líbí.
            • To som zle napisala no chcela som tym povedat že neni lahko povedat to ze kvoli tomu ze som homosexual tak ze nemozem mat deti.Mali by sme ich skusit pochopiť.
            • Presne , veď pre toho kto je normalny (patrim medzi nich)je to lahke povedat ze nemozem mat deti alebo kazdy sami posmieva.Mali by si ludia na sebe vsimat hlavne to dobré.
  • Jo je dobrej a hezkej. *4*
  • Ahoj,si nejlepší,moc ti fandím.Půjdeš do další superstar?Jaký žánr a hudbu chceš skladat a zpívat? A z těch hloupých komentářu si nic nedělej,je to jen závist.Tak ahoj a hezké vánoce
    • Ahoj, do další superstar nepůjdu, to by asi nemělo smysl. Plánuji se těd věnovat spíše své hudbě. Co se týče žánru, nejsem nějak žánrově vyhraněný. Chci, aby se na mém albu vystřídali pop, rock, soul a různé další žánry.
      Díky, tobě přeji taky hezké vánoce.
  • Ahoj Dalíku fandila jsem ti a fakt mi věř že i my je mi to líto že nešlo hlasování ale měl si po právu vyhrát ale přece se stoho nezboří svět, že ano.Mysli na to že krásně zpíváš a si úžasnej a držím ti palce i tak.
  • Myslíš. že mu šlo jen o peníze? Tak to se mýlíš. Šlo mu i fanoušky a ne i peníze. On je hodný a není to svině, Vůbec ho neznáš. Já ho sice taky úplně neznám, ale vím, že je hodný a neměli by jste ho odsuzovat za to, jaký je. On nemůže za to, e je cikán, Je hodný a to je důležité.
  • Dalík je fakt talentovaný kluk. I kdyby byl cikán, tak nezáleží na tom, jaká je rasa ale na jeho chování. A on je moc hodný. Moc ho obdivuju. Dalíku, jsi nejlepší. *14*
    • Anička máš pravdu je úžasný :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit