Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj.
    Asi ma tu nemate radi. Mozno je to preto ze som tu asi jedina slovenka a mozno preto lebo som nefandila eme. Mne je jedno ze sa vam nepaci co pisem. Mne sa mozno nepaci co pisete vy. Dobre,su tu aj taky co tu pisu len dobre veci a preto im nerobte zle.
  • Ach jo ´´ je škoda že už tě v televizi neuvidim jako bise mi udelala v srdcí ubrovitanska dira a nejde zahojit jo ja vim tisi přeješ abi sme pro tebe netrapilí pro to žesi v pohodě ale vv poho nebudu asi už nikdy tak moc bich te chtela videt a rozbehnout se a objat tě ale ty nechceš asi stracet čas semnou ................................................................................................................................nikdy ti nepřestanu fandit a podporovát tě at se stane co koli *13* *9* *13* budu tak pááá
  • ten koment dole jestli si to ty Dalí do opravdy tak nemas zač za potporovaní to uz tak je a ten kdo se ti smal a nadaval ti za to že si berečel si mislim že sou to tupci říkaj to a pišou protože nevi jaky to pocit prohrat v semifinalové 4 čtyřce nevi to byt tebou dali si nevšimam ani jednoho !! ti si ukazal co v tobe je snažíl ses ze všech síl a na jednou prohrat brečela bych taky je mi tě strašně líto ses muj neoblíbenejší zpevak si dokonalej nejde ti o vihru ale tisi chtel vedet co v tobe je jestli nato mas ato rozhodně mas a ti kteří ses ti posmivaji at jdou oni do superstar a pak uvidime jak se budou smat sabina je super stejně jako ty nikdy vas ne prestanu podporovát at se stane co kolí mam vas oba rada *4* *7* *7* pááá
  • Ahoj dali nechapů to že si na každym videu pořad jiny ale to je jedno y kdýž sii vypadl ze superstar si pořad hvězdá já bich na tom asi nebyla líp ale vzpomeň jsi jak sii zpíval pisničku par pratel stačí mit vzpomen si natu sloku vdit nekdy stačí řict jen dal se snaš ty nato máš ! *3* *14* *7* jinak maš moc hezký hlas Zpívaš moc hezký a kdiž sii tu pisničku zpíval par pratel stači mit tak sii mi tou pisničkou tak nejak pomolh at delam to co mam rada a at to delam za kazdou cenu ale neudelala bich to nikdy kdibich stím nekomu ublizovala dekuju ti *14* *7* *7* *7* *3* *9* *9* *9* *9* *9* *9* chtela bich te videt na vlastní očí a obejmout te ale to nejde zatim se mej a tva sestra taky pááá
  • *Stejný a bych překlik
  • Dalíku sem ráda že jsi to dotáhl takhle daleko :) bohužel jsi pak vypadl mrzí mě to to srejný se Sabčou :( oba máte nádherný hlasy i mimo superstar ste naše hvězdy moc ráda vych Vás poznala ste supr <3. Někdo o tobě píše fakt hnusárny který nejsou pravda mrzí mě že někdo je tak zavistivej a budeš mít někdy koncert v Praze?
  • Nejdou ti na email posilat zpravx
    • *10* *10* *10* *16*
  • daliku podle mě si bil v superstar nejlepší too video kde si vipadl na youtube tě všichni nesnaší podle toho co sem se na tich komentaří dočetla bit tebou nevšimam si je nikoho podle mě si svuj vikon předvedl y tvoje sestra sabina y bez vihry jste hvězdy tysi se podle mě *7* *14* ukazal ukazal si co v tobě je snažil ses že všech sil a dostal ses až finalové 4 čtyřky a to co ti tam ty lidi psalí na to video nebilo uplně hezke nesnašitě a psali tam že si plakal jako mala divenka ale ne ty si ukazal co v tobě je si frajer si muj nej.. zpevak a tvoje segra je moje nej.. zpevačka ste oba dobří í bez vihry jinak páááá *7* *7* *14* *14* *3* *3*
  • Dalubor byl nejlepší v super star
    • Pardon chyba
  • Je cikán nebo je to normální běloch? Prosím odepište mi někdo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit