Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibora podlě mě si nejkrásnější,nejsympatičtější a nejtalentovanější soutěžící od první SuperStar až po tuhle.Je mi strašně moc líto že si vypadl vůbec nechápu jak se to mohlo stát když jsi měl tolik fanynek a pořád máš.I když si tenhle asi komentář nečteš pro mě si byl výhercem SuperStar už od začátku.:-)
    • Ale přečtu :) Zajímá mně, co si o mně myslí moji fanoušci, a čtu někdy na některých stránkách jako tahle jejich názory. Děkuju, strašně moc si toho vážím.
      • Debi.e
  • dejte tam někdo místo narození Ústí nad Labem
  • Je mi tě líto važně moc nečekala sem to ani nahodou a ty komenty co ti všicní psalý na to video jak si vipadl sem nečekala ale oni tě nesnaší být tebou tak si toho vubec nevšimam tisi ukazal co v tobě je a promě si fajn a muj neoblibenějši zpevak a tvoje sestra je moje nej. zpevačka spousta lidi řikaji ze si brečel jako mala devenka ale co ja bých brečela taky .. nemas se zaco stydet zpev je muj život a kdibich vipadla taky bich se rozbrečela zato kam sem se dostala a zatu snahu tises ukazal bil si vibornej y kdyz to ostatni ne vidi a proč ti tak nadavaji taky nechapu ze jim neni trapne !!! tises ukazal dal si do toho všechno co si mohl promě jsi hrdina a tva segra taky y kdiz propadla ukazala co vni je a to se mi liby *7* *14* hodně jinak se oba mejte Ahoj ne trap se tim co si misli ostat ni tises predved a co oni oni nic at si trhnou jinak čau pá! *7* *4* *14* *3* *7* *7* *7* *7*
    • Já sem za tu zkušenost vděčnej. Nešlo o to vyhrát, ale ukázat světu, co v nás je. Cgěl sem vám všem ukázat, že hudba je můj smysl života. Na to období budu vzpomínat s láskou, byli sme skvělá parta a na jevišti sem si to vždy neskutečne užíval. Moji fanoušci mě ve všem podporovali a podporují, což je úžasný pocit a sem za to nesmírne vděčný. A co se týče lidí, co mi nadávají za to že sem brečel, těch si nevšímám. Umět projevit své emoce je strašne důležité, a já se to naučil právě v Superstar. Dost mě položilo i vyřazení Sabiny, v té chvíli sem se cítil hrozně. Sabina je podle mně moc skvělá zpěvačka a já osobně ji obdivuju. Děkuju za podporu !
      • *chtěl
  • Ahoj,moc jsme Ti fandily,škoda.Drž se a dál zpívej,máš na to je všechny strčit do kapsy i Tvoje ségra.Tak se mějte
  • Seš viborní spěvak a taki tanečník i kdiš si vipadl tak si dokazal co vtoběje a to semi nato bě líby nezapominej nato co si dokazal ti prostě hudbou žiješ maš to vkrvi tvou potporou byla tva rodina a zato bysi měl byt vděční zapamatovala jsem si tě takoveho jaki si byl na jevišti.
  • Bez tebe je to nuda
    pro me jsi a budes vyherce superstar skoda ze jsi vypadl :(
    • Velice děkuju, vážím si toho, bez váš fanoušků bych to nikdy nedotáhl tak daleko. DĚKUJU VÁM !
  • Je pravda. že je Dalík cikán?
    • Ne :)
      Jen se někde píše že je jeho mamka romka ale ani bych neřekla.
      P.S.těm co píšou pod jménem Dalibor Slepčík bych moc nevěřila jen se za něj vydávají.
      • Je to tak, má máma je z půli romka, ale nestydím se za to. Ti, kteří nejsou ochotni to tolerovat, sou jednoduše hlupáci.
    • Ano, je to pravda, sem cikán, ale nesnáším lidi co mně za to odsudzujou, sem normální člověk jako vy, a u člověka vůbec není důležitá rasa, ale to co dokázal.
  • https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t34.0-12/12312221_770219743105214_2061104596_n.jpg?oh=cb2afe96f88cf21dca249fdbbb3d1524&oe=566619F6
    neměl vypadnout! *16* *10*
  • Ahojte..líbilo se mi jak zpíval♥....je pěkný♥...komu se taky líbí prosím plusík★
  • Ja neviem kto vyhra. Podla mna Ema nespieva kto vie ako ale proste nech vyhra ten najlepsi
    • Já si myslím, že si Ema zaslouží vyhrát, zpívá velice hezky. Nevadí, že jsem nepostoupil, v zpívání totiž chci dál pokračovat i díky vám, fanouškům. A vy dál sledujte superstar a fanděte !!!
      • Potom co si vipadol zo superstar tak to sa nedalo. Pozerat. :( Ty si bol ako ceresnicka na torte ci na zaciatku alebo na konci. :) .stale si aj budes naj..a tych co ti nepraju si nevsimaj len ti ZAVIDIA.lebo si toho dokazal as moc . a 15 rocny ..
      • Podla mna Ema spieva celkom dobre ale nechcem aby to vyhrala.Ked to vyhra tak mi to vadit nebude lebo jej fandi moja najlepsia kamoska a ja budem stastna ked bude mat z toho radost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit