Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalibore promin za to 2.místo ja mam radsi Emu pro me spiva lip.
    • To není pravda že Emma zpívá líp!!!
  • Té Nově jde jenom o peníze, o nic jiného. Dalibor vypadl neprávem a všichni to víme ale s tím se bohužel nedá nic dělat. Měli ho vrátit zpátky, je ze všech nejlepší. Štěpán tam už dávno nemá být, je tam jen díky Divoké kartě, kterou si nezasloužil. Dalík je mnohem lepší a je nespravedlivé, že vypadl. Budu mu fandit pořád, je fakt nejlepší.
    • souhlasim Nikol, Dalík je nejlepší <3 *14* *3*
    • Nikol ja myslim ze Eme nejde jenom o penize je moc hodna a myslim ze si to zaslouzi.Ume je Dalibor na druhem miste ale nejsem do nej maniak jako ostatni.Mela by ses nad sebou zamyslet
    • Nikol ja myslim ze Eme nejde jenom o penize je moc hodna a myslim ze si to zaslouzi.Ume je Dalibor na druhem miste ale nejsem do nej maniak jako ostatni.Mela by ses nad sebou zamyslet
  • Ahoj Dlibore myslim že tvoje sestra spívá hezky a ty take podle meho mate talent moje mama moc nefandi ale co a prosim odepisuj nemam facebook a nemuzu ho mit.
    • Ahoj Anno, moc si vážím tvou podporu, a i když sem vypadl, sem moc vděčný všem za podporu.
  • Jsi super
  • daliku ja te miluju kde bydlis dame sex sem kluk gay
    • Dalík ale není gay takže mas smůlu blbe a popravde nesnáším takové kokoty co nemají nic jiného na práci než jen psát same picoviny a pomlouvat lidi Dalík je bezvadnej kluk a já myslím ze tvůj komentář ho ani trochu nezajímá já se ho ve všech komentářích zastávkám protože me strašně vytocej lidi kteří píšou takové kraviny nechapu proč vám ten kluk tak vadí
  • Dalík byl ze všech nejlepší. Nemůžu uvěřit tomu, co se stalo. Pořád mu budu fsndit s vždy pro mě bude na 1. místě. Je to moc talentovaný kluk.
    • dalikkslepcik
      Ahoj,děkuju moc! :) Něvěště ale hlavu,finalisté jsou taky super zpěváci a moc jim to přeju :) Užívejte si supertsar i beze mě :)
      • dali bez tebe je to nuda *9* *9* *9* mam te rada <3
  • Když jsem poprvé slyšela jeho hlas, myslela jsem že to je holka *1* a nejlepší bylo jak zjistil že vypadl tak se z toho málem psychicky složil
  • dalikkslepcik
    Ahoj,děkuju moc že jste mi založili tuto stránku :) Když už jsem tady,mohli by jste někdo napsat do "kontaktu" můj email,kde odepíšu na všechno? ( dalikkslepcik2000@seznam.cz ) na facebooku už vás mám hodně a tak nestíhám odepisovat,proto jsem si založil tento email :) přepište to do těch údajů prosím někdo,mě to nějak nejde :/ jsem rád,že mám tak úžasné fanoušky,děkuju vám za podporu a těším se,až si s někým z vás napíšu! ♥ Váš Dalík
    • Jak mi můžeš dokázat, že nejsi fejk? ))
    • Dalík, neviem ako to teraz je ale zaujímalo by ma či budeš ďalej spievať a či o tebe ešte budem počuť :) A tiež sa ku mne dostalo že ťa hackli a že sa do superstar vraciaš tak neviem :/ bola by som veľmi rada keby som ťa tam videla.... Držte sa aj so Sabčou :D veľa šťastia ❤
      • dalikkslepcik
        Díky moc za krásnou zprávu ♥ zpívat dál určitě budu,ale do superstar už se bohužel nevrátím,i kdyby to byla pravda :/ Děkujeme moc ♥
        • Já tě chci c Superstar ještě vidět!
  • ahoj dali, jermi lito že si vipadl z superstar tisi hvezda ukazal si co vtobě je nemusiš byt smutny a ja y tvoje faninky te mame moc radi což viš mas hodne fanoušku ukazal si co vtobe je si muj neoblíbenější zpevak a tvoje sestra je moje nejoblibenejsi zpevačka tak ahoj oba stej nejlepší y bezvihry prome ste vzdi hrdinově pusu pá *7* *7* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7*
    • dalikkslepcik
      Ahoj,děkujeme moc! :) Se Sabinou si moc vážíme takovýchto zpráv a jsme rádi,že máme tak úžasné fanoušky! ♥ Ještě jednou děkuju moc!
  • Narodil se ve stejný den jako já. A co? Je mi to jedno... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit