Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je o 2 dny mladsi nez ja :D
    • Už jdu pindit hoňoura!
  • Škoda že si vypadol bol si dobrý ale to nevádí☺❤
  • chudačku ale to nevadi *14* *14* *14*
  • jemi to líto ale dostal ses daleko až do 5 kola *14*
  • Proč je na osobnostech?!Neměl by být někde na seznamce pro tupky do 13 max?!Normální a svéprávní lidé,i mladí,ale objektivní,by ho na osobnosti dali jen tehdy,že by tu soutěž vyhrál,i přesto,že by jako rychlokvaška došla v zapomnění!Ale pouze v případě výhry.To sem můžu dát svého křečka Béďu,že už ve svém nekonečném běhu v jeho kolečku uběhl 480 maratonů za pouhý rok!Jaký je to pašák!Já bych povolila internet a mobily od 18+,protože to kazí charakter a dělá z lidí(mládeže)tupce,když čtu komentáře níže!Hlavně by vypadl na začátku,kdyby hlasování bylo od 18 let,ale budiž!Dopadlo to,jak mělo a to je dobře...
    • Na seznamku pro tupce bys měla jít spíš ty.
    • Hele nech ho bejt Dalík je nejlepší kdybi jsi ho znala tak tu takhle nepíšeš tak do něj nerej a laskavě se uklidni ty krá*vo co si jako myslíš že ty starší lidi mu neposílají hlasy?? Co si dokázala ty nic patnáctiletej klučina a dostal jse až sem když ho nemáš ráda tak ho nehejtuj .
      • dalikkslepcik
        Děkuju za zastání! :) ♥
  • Je mi z toho moc smutno, strašně krásně zpíval,Ti co tady píšou: "Konečně šel domů". By se měli nad sebou velmi zamyslet! Alespoň Mám dobrou vzpomínku na něj.Nově jde jen o peníze!V semifinále měl Dalík 22 tis. hlasů tak si to spočítejte když jedna SMS je 13KČ . Nova vydělala na něm 286 000 eq za jedno kolo. Křižka měl v semifinále 16 000 hlasů a vypadl.
    • A víš k čemu ti ta bezcenná vzpomínka je?!Stejným směrem lezou hemeroidy!
      • Nesnáším ty tipy lidí kteří se snaží být důležití a závidí. Ta "bezcenná" vzpomínka je, že mám s ním selfie! A už jděte s prominutím někam lidi!
        • čemu by měl závidět?!Tomu,že se po něm sápou mladé nevyvinuté blbky jako si ty s IQ drhnutého koláče?!Hmm a to je zajímavý!
          • selfie je pro dementty bez přátel,ten kdo má pravé přátele a ví o nich,tak nepotřebuje žádná vylízaná selfie...Co to vůbec je selfie?!To je nějaká móda pro nevyvinuté blbky,které ani neví jak se jmenují,natož co opravdu chtějí?Jestli si budeš po zbytek života honit triko tím,že máš s nějakým lojzou selfie,tak je mi tě taky líto,protože život dokáže být daleko pestřejší,než jedno bezvýznamné selfie sdílené na efbéčku,ale zadrhnuté mozkovici to nikdo nevysvětlí,natož že by jí osvítil,jak to v reálném životě chodí!Pa
            • Nemáš žádné právo, mně tady osočovat a urážet! Jen závidíte, to mně nejvíc rozesměje! :)
    • * Nova vydělala 286 000 Kč
  • Škoda, měla jsem už naplánováno jak budu příští týden sledovat mé osobní finalisty(Dalibor, Emma a Štěpán). Byl to můj nej soutěžící. *9*
    • dalikkslepcik
      Děkuju moc,ale nebuď smutná,s hudbou budu pokračovat,takže mě nevidíte naposledy! :)
      • No potěš prddel!
    • No jó no,tak fotku a mrskandos!lcf
  • Konečně se oddělilo zrno od plev..
  • Je mi ta hrozne luto ako to vsetko zvladas? Mrzi ma to drzala som ti palce uz od zaciatku. A mohol by si delej pokracovat v speve lebo verim ze ako spevak s asostanes daleko. Ahoj a drzim palce.
  • daliku ja te moc miluju pro me budes porad na 1 miste moc te miluji dame spolu nekdy sex jo tak pp klidne ti ho vikourim
    *14*
    • Si normálna???
      • Neměla ta otázka znít:si normálný?Stačí jen číst a hlavně ti je hofno do toho,kdo mě blafe!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit