Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi super. Je mi luto ze si vypadol aj tak si star
    • On není star,on je suprstár!Teď už jenom bustu na námestí a dáda je věčný!
  • juj je mi to lito že si vypadl ale si pro mě pořed 1 fandim ti *14* *3* *14* *3*
  • Je mi lito ze si vypadl
  • Za to kňourání by měl dostat pořádný průplesk, jo Emička to je samička a ten boží hlas, vyhraje jen ona! Takže přiblblé puberťačky bez kreditu - pobrečte si a ráno šup, šup do školy. ;)
    • Ako keby ty mas na kredit. Skor na telefon.
    • Slepčíku, ty ukvílené prase, je fajn, že tě vypráskali ven! Hlavně se z toho neposer! Bye...
      • Kdo je u tebe ukvílené prase? Chtěla bych slyšet tebe, jak by jsi to zazpíval. On má talent na rozdíl od tebe, tak ho tady přestaň urážet. Když se ti nelíbí tak sem nelez. Sám jsi ukvílené prase!
      • Ty blbecku přestaň mu to tady komentovat tady je to jen pro faninky ne pro debili jako jsi ty
  • Teploušek byl právě vyřazen! Konečně! Tak přece existuje spravedlnost! Fanynkám už asi došly prachy. Každopádně tento přiteplený holčicí hlásek jako Bieber nelze ani považovat za zpěv! Je to jenom ubohé kňourání! Měli ho vyhodit už před několika měsíci! Vůbec tam nepatřil! Za pár dní po té nule neštěkne ani pes! A ještě se nám nakonec hošánek rozbrečel. Je to jen malé trapné děcko! Naprostý zoufalec! Tak už konečně zalez do díry Slepčíku! *16* *16* *16*
    • Jen aby jsi nezálezl ty ty blbecku zasranej nech daliho bejt není to žádnej uknouranek starej se radši o sebe a nech ho napokoji ty hajzle zastranej
  • Asi vyhraje, protože tuto soutěž sledujou hlavně mladý holky a těm se líbí vzhledově. pokud by byl hodnocen odborníky, už by tam nebyl. Hlas pro vystoupení na školní besídce, to jo, ale na velká podia NE!!!!!
    • Nevyhraje! Před pár minutkami byl vyřazen! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Dan napsal: Slepička hlas má jako holčička - to ti to jako příjde vtipný ?? Akorád tak závidíš a přitom po tobě neštěkne ani pes
    • já mu nezávidím nemám co *15* mám narozdíl od něj holku je mi 16 a nemůsím se dožadovat sms zpráv podivej se na Fb příspěvěk od něho: Budeš mi dnes fandit, připadne posles hlas? ... atd... :)
  • Slepčík naše slepička hlas má jako holčička *15*
    ....mimochodem příjde mi že mu fandí jen vlhký třináctky a další vlhký holčičky co si myslí že on s něma bude chodit nebo že jim ho tam strčí a vyšustí je nebo vylízá k*ndu. dívaj se na to vlhký holky který jsou nalepený na televizi a držej mobílečky který jím divne z esemesek pro Dalíka nevybouchne.Zpívá falešně stejně jako když skřípaj panty u dveří.Všichni ho tu soudíte jen podle vzhledu.Jestli Slepice vyhraje nastane globální oteplování a vlhký třináctky se udělají a ostatní se poserou jestli on bude dělat hudbu bude další Justin Bieber za mlada *3*
    ps: jen říkám co si myslím tak mě tu neukamenujte dislikama a komentama *4* *3* každý má právo říct svůj názor :) a říká se že za pravdu se každý zlobí *3* *4*
    • Jo taky nedokazu pochopit lidi kteří nesnáší Dalibora urazí ho ale presto lezou na jeho fb a na jeho osobnost vy blbecci co nemáte daliho radí mu sem nic nepiste vůbec se o něj ani nestarejte vsak ho stejně nesnášíte a když už ho nemáte radi i když by me vlastně zajímalo proč tak ho aspoň už nechte byt já osobně
      Daliho neznám ale určité není tak špatný jak ho tu někteří popisují ty co proti němu něco maji nech si me přidají do přátel a na píšou mi co proti němu porad maji pomajbikova Ivona to je moje fb sedim tam na koni
    • přesně !!! souhlasím s Danem *4* jmenuješ se dan normálně ? máš Facebook či email rád ti napíšu *4* *15*
      • ano jmenuju se Daniel a email ti napíšu a hned smažu ale musíš napsat ok že to máš okay? aby mě tu nespamovaly *3* *2* *15*
        • proč sis dal jméno jak já kokos :D
          • sorry o.O kašlu na to napíšu ti to tu a spamy budu mazat :D
            • můj Email je : Danda.K12@seznam.cz přesně jak to píšu :) *4* *3* *1*
    • Chápu, že je to tvůj názor, ale když se ti Dalík nelíbí, tak sem ani nechoď. Podle mě zpívá krásně. Jenom mu závidíš, protože umí zpívat a je hezký, Je to můj názor. Když se ti nelíbí, tak se na něj nedívej!
      • Anicka ma pravdu
  • Takže všetci sa asi zhodneme na tom že Dalík je najlepší podľa mňa to určite vyhrá a mám ho veľmi rada. Každú pieseň čo spieva zrazu dostane takú úžasnú novú dušu. On je skrátka najlepší. Kto súhlasí prosím LIKE ;)
  • Ahoj, prosím můžete mi někdo napsat, kolik zhruba měří cm ?? Předem děkuju za odpověď

    PS: Dalík je super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit