Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narodil se ve stejný den jako já
  • Narodil se ve stejný den jako já
  • Jsi šamponek dostal si se tak daleko protože si pěkný jinak neumíš spívat jo a jěště něco se ubrečenej pič.
  • Mikella Jerabkova NAPSALA !!!
    on nemel vypadnout nekdo zablokoval daliborovi hlasy ze mu nikdo nemohl poslat hlas a prej se mozna vrati :)
    Michaela Pařízková NAPSALA!!!
    protože v půlce hlasování mu nešli posílat hlasi Pavol měl vpadnout protože měl míň hlasů než Dalibor Pavol měl asi jenom 18% a Dalibor 21%nebo 25 % takže je to neférové :( ale jinak Dalibor byl dobrý :)
  • Ahoj Daliku, škoda že jsi to NEVÝHRAL.*13*
    ale je to dobře že ses tak daleko dosta *14*
    JE MI TĚ LITO I TVE SEGRY *13* *9*
    AHOJ MAM VÁS RÁDA *14*
    • dalikkslepcik
      Ahoj Julčo,děkujeme moc,těchto zpráv si moc vážíme! :) určitě nás nevidíte naposled,takže si nědělejte hlavu!: :) Milujeme naše fanoušky! ♥
  • Jemi lito ze jsi vypadl podle me byla Ema lepsi ale Pavol nebo Stěpán to ne ale porad nechapu proc do sprav davaji: Dalibor Slepcik stropil velikou scenu.To neni pravda.
  • ☺☺☺☺
    • Kto si
      • Načo to chceš vedieť???
  • je mi to luto že si vipadol ! ale svet sa nezruti a ty budeš určite pokračovať v hudbe či nie ? :*
    • dalikkslepcik
      Taky mě to mrzí,ale v superstar zůstali ti nejlepší,kteří mohli :) Rozhodli jste to :) Jasně že budu!
  • je mi to luto že si vipadol bol si fakt dobry ale šak to nevady hudbe budeš pokračovať :* či nie ?
  • Kde bydlis?
    • Co je ti do toho?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit