Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je cikán?
    • Dobře, musím to tedy uvést na pravou míru. Má máma je z půli romka, takže já sem ze čtvrtiny cikán. Odpověd na tvou otázku tedy zní ano, sem cikán. Avšak, skutečne nepatřím do jisté romské mafiánské rodiny Slepčíkovců, jak o mě píšou. To je jen shoda jmen. Takže tak :)
      • Ale ty si super ... :-) až móóóc a mám ťa strašne rada :-D
    • Ja si myslim že ňeni cigan.
  • Dalibor kcem sa ťa spitať že skym si sa najviac skamaradil v SUPERSTAR?
    • My sme byli v superstar úžasná parta, všichni sme si rozuměli, užili sme si spolu kopec srandy. Nevím říct, s kým jsem se skamarádil nejvíce, všichni byli úžasní. Nejvíce z celé superstar mi chybí právě ta parta lidí, se kterýma jsem se mohl seznámit.
  • Dalibor velmi sa ťeši na tvoj album. A dufam že ťa uvidim aj na živo spievať
    Ahoj
  • Ahoj dalík bola som veľmi smutná s toho že si vypadol , ale život ide ďalej . Dúfam že tvoj album bude už čoskoro a moc sa teším aj na Sabinku . Ahojky :-)
  • Dalibor pojdes spievat aj do bratislavy?
    • Sofko, nevím, je to ještě daleko. Kromě toho, není to jen na mně, ale záleží to také od organizátorů. Ale určitě bych tam koncertovat chtěl, tak se možná dočkáš :)
  • Držíme Ti palce a přejem at Ti všechno vyjde.Jsi super.Kdyby byla další superstar,přihlásil by ses?
    • Upřímně, asi ne. Plánuji se už věnovat spíš své hudbě. Díky :)
  • Zdravím všechny mé fanoušky. Ze všeho nejdřív bych vám chtěl strašně poděkovat za vaši podporu. Ste úžasní. Bez vás bych to nikam nedotáh. Budtě prosím dál takoví, jací jste.
    Co se týče mého vypadnutí ze Superstar, nezoufejte, že jsem vypadl. Nešlo o výhru, ale ukázat lidem, co ve mně je. A to se mi doufám podařilo. Chtěl bych vás ale poprosit, aby ste nenadávali na Emmu nebo na jakéhokoli jiného soutěžícího. Emma je skvělá zpěvačka, vyhrát si zasloužila, a Štěpán a Pavel se do finále dostali taky jen díky svému talentu.
    Nemusíte se ale bát, se zpíváním nekončím. Nechci to uspěchat, je to jěšte čerstvé, ale po Vánocích možná začnu nahrávat svůj vlastní album. S vlastními písněmi. Do Vánoc si chci dát přestávku, chci se těď věnovat škole, rodině a kámošům, no nápady na písňe si už těď pečlivě zapisuju. A po Vánocích už začnu naplno zpívat, skládat a možná už i nahrávat.
    No, a přezradím, že Sabina si pro vás také něco chystá :) A možná uděláme také něco spolu, ale to je jěště daleko.
    Doufám, že jsem vás alespoň trochu potěšil a loučím se !
    • Mna si veľmi poťešil. A ja som Eme ňenadavala. Dokonca ju mama veľmi obdivovala. No ja som veľmi fandila ťebe. Zatial ahoj
      • Neříkám, že nadávali všichni, ale někteří jo.
      • Aj mňa poťešil. A veľmi sa ťešim na jeho albumu. A aj na Sabrinu
  • dalibor je faj kluc kdyz ho videla tak sem rekla mamě ze on vyhraheje ale nevyhral ale zivot de dal *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj. Ňigdy bi som ňepovedala že fanďim niekomu kto rozumie čo pišem. Lebo ja fandim tomu kto vie po Anglicky a Španielsky. Ale život je zmena. Ja tebe velmi fandim aj ked si nevihral superstar. Aj tak ťa mám rada. A veľmi veľmi ťa obdivujem. Ahoj
  • Škoda že si nevihrál SUPERSTAR hodně jsem ti fandila i tvojí sestře Sabině !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit