Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky Daliku...zpíváš fakt nádherně..jo jsi dovela pěknej , ale na vzhledu přece nezáleží ne?=} zalezi co ne uvnitř...a v tobě je toho upravdu moc =) moc se mi líbí jak zpíváš♥..máš krásnej a čistej hlas! Taky moc ráda zpivam..je to něck jako můj život:) naplňuje mě to!★ a moc ráda hraju na klavír a kytaru:) Dali zpívej dál i kdyz jsi to nevyhrál! PRO MĚ BUDEŠ VŽDY VÝHERCE!!! CELÉ SUPERSTAT A VŠEHO CO JE SPOJENÉ SE ZPĚVEM( I S TVÝM ÚŽASNÝM TANCEM) určitě jsi mooc dobrý=♥...mám tě moc ráda a hlavně tvůh dokonalý hlas=D s láskou Pihatka(Marťa)
    ...budu ráda když odepíšeš... =}
    • Nevím, co mám na to napsat. Snad jen, že moc děkuji, za krásnou zprávu. Vážím si toho. :) Díky.
  • *7* *9* Ahoj podle mě si hodně Talentovaný a Hudba je tvuj smisl života můj taky a ne mas rad růzovou barvu stejně jako já bez huby si sam sebe neumíš představit stejne jako já sama sebe ne zaleži ti na barvě stejně jako mě si hodně talentovany a to kdiz si zpival pisnicku par pratel stači mit tak si mi pripomel ko vlastně jsem vzpomen si natu sloku vdit nekdy stačí řict jen dál se snaš ty nato mas otevřelo mi to očííí dekuju podle me bylo tohle superstar nejlepšíí.. mel bis jit zase do superstar ale ne tet až treba jindy si nej... y tva sestra je nejle... *15* pááá Dalíí
  • škoda že jsi vypadl, byl jsi můj favorit č. 1. *3* jsi úžasnej *14*
    • Děkuji ti Ivet. Bohužel, život jde dál.
  • moc e ti omlovam daliborejenom sem mnela nervi tak se te omlouvam mam te moc se ti omlouvam mam te rada *11*
  • ahoj si moc sladkej *14*
  • Dalíku toto: dalikkslepcik2000@seznam.cz je tvuj email?:)
    • Ne, není, svůj mail nikomu nedávám :(
    • Ano je. Ale nějak nestíhám odepisovat. Mám málo času. :(
  • Dalibor aka je tvoja oblubena skupina?
  • si fakkrasnej a libis semi
    • Děkuju :)))
  • haha si hodne obdivovanej si heskej a dokonce nekdo ze superstar te chce koukam na superstar moc sem ti fandila a le jak si vipad tak hodne jak si bracel mi te bylo lito *9* *9* *14*
  • moc se ti omlovam fak te miliju a ptam se te o chozeni ja se te chci zeptat o chozeni apk jakej maš facebook

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit