Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte,
    Chtěl bych vám opožděně popřát hezké svátky. Užívejte si volna hlavně s rodinou :))
    Doufám, že jste dostali od Ježíška pod stromeček, co jste si přáli. I když o to až tak nejde, spíš jde o to, jak jste si užili ten čas s rodinou, kdy jste byli všichni spolu a koukali třeba na pohádky :)
    Jen jsem Vám chtěl napsat pár řádků, abyste věděli, že jsem na Vás nezapomněl :))
    Mějte se hezky
    Ahoooj
    • Ahoj Dali
      Přeji ti hodně štěstí a zdraví do nového roku!
    • Ahoj Dali, také ti děkuji za přání a Tobě přeji také aby sis užil zbytek prázdnin a do Nového roku hodně štěstí, zdraví a spoustu úspěchů.Já si také tvůj videoklip pouštím stále dokola, moc se ti povedl :) Tak se měj hezky a ahoj :)
      • Ahoj Moniko,
        Tak ti děkuji a přeji ti, aby sis užila zbytek vánočních prázdnin a do Nového roku jen to nejlepší :))
        Taky se měj hezky,
        Ahooj
    • Ahoj Dali díky za přání i když trochu opožděné. Tobě přeji také, aby sis užíval zbytek volna podle svých představ. Jinak ti přeji v roce 2017 hodně zdraví, štěstí a úspěchů jak školních tak pěveckých. Tvůj vydaný videoklip je nádherný pouštím si ho několikrát denně. Moc se ti povedl. Tak hodně úspěchů měj se moc hezky ahoj
      • Ahoj Lucko,
        Taky ti moc děkuji za pěkné přání. Jsem rád, že se ti můj první vydaný videoklip líbí :))
  • Dalibore ty si frajer mam tě rada někdo řika že si buzik ale to není pravda ahoj
  • ti šaku co maš za chod na hobě
  • mast šechny pinči chodte do pinči
  • hele dost piše holek ppro to žě si frajer *4*
  • ahoj je se maš nes si škaredi si heski *3*
  • ahoj ja vim že mi se neznerme *3* ale pohole se se nědi sejit *3*

    je slichš na bf sanyta olhova ahokj y love you *4*
  • Och joj.........naivita ľudí *4* *4*
  • Dalibor a Sabina budou mít akci v Praze jsou ty nějací vážní zajemci?
  • Díkky Kdyse Zase Uvídíme ? Lasko ? *3* Chybíš my "!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit