Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau ani ven us nechodis
  • Ahoj
  • ahoj pudu mít koncert v plzni 5.11 přidte a mužeme si to rozdat holky *14* *14* *14* *14*
    • ubohý fakt a ten kdo je ták ubohý že tomů věří je ještě blbější než ty sám há.há.há. děsně vtípný děláš se sebe ještě věčího blbce to mužu udělát i já po jeho jmenem. ale proč nejsem blba jáko věčína . pochibují že tu někdy psal ,,,
      nikdy nevite co když si dám jeho jmno a napíšu to vzorně a dobřě víte kolik lídí umí psat ? jsem dalík slepčík no to určíte necháte se oklapat snadno *7*
      • Tady Dalik dříve opravdu byl a psal si tady s námi hodně dlouho. Byl to on protože jsme se o tom bavili na koncertě, že má plno fejků a tak. Takže zase tak blbý všichni nejsme. Ale máš pravdu v tom, že za něho může psát kdokoli.
        • Jo Mohl tu být ale když nemá někdo důkáz . a nevi o tom ským si píše ubohý
          hele splest se muže káždy tákže... je to fuk
    • Jsi trapný, Dalik by tohle nikdy nenapsal. Co z toho máš, fakt ubohý
  • Ahojte holky tak rada bych si zase z nekym popovidala ale neni s kym kamoska ktere jsem se se vsim sverovala me zradila otocila se ke me zady a jednoduse nase pratelstvi zahodila a Dalik si tu uz vubec s nami nepise ani jeden den uz si na nas neda cas ale chapu ho ma ted co delat aby zvladl skolu a jeste do toho ty koncerty a fotbal ma toho zkratka hodne takze ho chapu a jak se mate vy holky
    • Ano Právda Dlouho už jsem tu nebyl.Ale nemám zás ták moc času jínák ják se máte
      lídi?". No.. já fajn našel jsem si holku bylo to těžký ale už je to dobrý. A vy ? na víc ta Týnká co psala že káždej se za mně muže vydavát jo muže ale jeto trápný. Já jsem prostě já a ikdybych se spltl noa ? Jsem to já .. na víc ty Týnko . Hezký Jmeno - Přezdívka *3*
    • Ahoj
      Já se mám celkem dobře a ty?
      • Jo celkem to jde akorad me trapi ta holka ktera byla driv moje kamoska ktere jsem vzdy vsechno rekla a ted se semnou prestala bavit a ja vubec nevim proc prestala me psat a proste si me blokla a pritom jsem si vubec nic neudelala
        • Tak to mě mrzí
          • To me taky a strasne moc
            • :(
  • Ahoj Dali ja jsem Denča ty jsi mi psal autogram prej muj strejda s tebou hraje fotball prej patříš do naší rodiny *4* no nic jen se chci zeptat co Sabča a tvoje další sestra jak pak se mají?? a co malej Adrianek kolik už mu je? *3*
  • Ahoj Dali, prosím napiš nám kdy budeš koncerty a vystoupení. Měl bys to sem psát, abychom věděli. Jinak ti přeji hodně úspěchů v životě, ve zpívání a ve škole.Měj se moc hezky.
  • Ahojky
    Jak pak se máte?
    A co ty Dali jak pas se máš?
    • Ahoj Niki a ostatní holky :)
      Mám se skvěle, až na tu školu :/
      Co vy? Povídejte...
      • Ahoj Dali
        Já se mám celkem dobře
        A kdy budete mít další koncerty?
      • Ahoj Dali,mám se dobře a škola je náročná no sice jsem ještě na zakladce ale porad píšeme testy a tak.Co ty a škola? A jsem moc rada ze si tu s náma pises:)
  • Ahoj Dali, tak sis to v Kladně užil. Já jsem se tam nakonec nedostala, ale viděla jsem co jsi točil a vypadalo to úžasně, těch lidí co tam bylo.
    Bohužel nikdo asi netočil tebe, bylo to moc daleko od podia. Možná se ještě něco objeví. Měj se moc krásně a dej vědět, kde budete ať můžeme přijít. Moc ráda bych zase šla na váš koncert. Ahoj
  • Ahoj dalibor jak se máš
    • Ahoj daliku ses
  • Ahoj te holky musim vam ihned neco zdelit ja budu pristi rok v superstar 2017 uz se moc tesim
    • Ahoj Ivono, to ti budu držet palce, aby ses prozpívala co nejdále. Je to ještě daleko, tak se pak připomeň. Ahojky
      • Ahoj Lucko dekuji ti a jo urcite dam vedet a ano mam trochu obavi z Pala Habery ale pokusim se to nejak prekonat
        • Proste sa na neho nepozeraj a nevšímaj si ho.
          • Na to je jeste dost casu myslet ted na Haberu a tak ale jo proste si ho nebudu vsimat a diky a co delate holky jak se mate a uz nam i prazdniny zkoncili a jak jste si je uzili?
      • Bože ešte neskončil ani rok 2016 a vy už riešite čo bude v roku 2017. :DDD Bacha na Haberu. :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší