Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkují Krásko *3*
  • Dali Si Velice Tálentováný si Dokonály *2*
  • Ahoj Ivono, že se rozčiluješ, nech je být, každý má své oblíbence, ty máš Zayna, někde nemá nikoho a pak prudí. Nech je, nestojí ti za to. Měj se hezky ahoj
    • Ahoj Lucko maš pravdu a diky a to co psaly neni pravda ja na Dalibora nekaslu a to ze jsem si oblibila skupinu 1D je nemusi vubec zajimat taky se o ne nestaram a uz na ne kaslu mej se hezky ahoj
      • Ahoj Ivono jenom ti chci napsat, že se Dalibor hodně změnil, ale je pořád prima kluk, posledně jsem si s ním psala, má pořád hodně aktivit a nic nestíhá. Brzy bude mít tu svojí písničku. Měj se hezky ahoj
  • K****i jedni zasrani nechte už Zayna byt co si vubec o sobě myslite vy jste ty č****i ještě jednou tu něco napište a budete mit velky problem
    • Vsak mas Dalika ne Zayna tak co nam tu nadavas
      • Pokud máš v pořadku zrak tak viďíš že mam napsanou přezdívku Ivonadirectionerka a to znamena že jsem jejich faninka a Zayn k nim patřil tak proto se ho budu zastavat a už ho nech nebo si tě najdu a rozbiju ti držku sr*či
        • Aha no ja zapomel pani negrova hahaha
  • Presne mas pravdu lip bych to nenapsal negr jeden vyjebanej
  • Zayn je p***s k***t c***k z**t a pokracoval bych do nekonecna
  • Jo presne Zayn je cerny negr k***t jak se vam nekdo takovy muze libit
  • Nech Ivonu byt ty p**o vsak ivona ma me kdyz chodi na moji osobnost tak ji nech napokoji a jdi si na osobnost k tomu tvemu negrovi Zaynovi
    • Ty zales ty rome
  • Ivonadirectionerka jdi do p**e Zayn he muj a uskrtim te pokud mi ho vezmes nech si toho podelaneho Dalikaa a od Zayna se drz dal
    • Ty jsi asi važně nemocna hahaha děkuji ti za to že jsi mě tak rozesmala ty si važně mysliš že tě budu prosit o to abych mohla byt s tebou faninkou Zayna ? Hej holka co sis dala hahah ty jsi asi važně ztratila mozek měla by sis ho najit protože bez nej vubec nepřemyšliš co pišeš a pokud mi chceš neco psat o Zaynovi napis to prosim do osobnosti Zayna Malika a ne tady a diky za pochopeni hahaha
      • Muj mozek je tam kde ma byt a psat to do osobnosti Zayna nebudu a to vis ze se me prat bures Zayn je jen a jen muj ty koso a us nepiz do osobnosti Zayna nebo te nahlasim
        • Hej větši p**a než jsi ty ani neexistuje hahaha a už mi nepiš Zayn by tě určitě tak chtěl jen bys mu byla pro smich jako jsi teď mě hahahaha
  • Ivonko Zaynova jsi tu? Na Dalika ses uz vykaslala dala jsi prednost Zaynovi
    • To ze mam rada Zayna neznamena ze jsem zapomela na Dalibora a ano Zayna mam strasne moc rada ale tobe do toho nic neni koho mam radsi a koho ne je moje vec tak se o to prestan starat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší