Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava

    Omlouvám se za překlep, je to skutečně na portálu: tiscali.cz,
    jinak vše ostatní platí, tak hezký zážitek!
    Dík za pochopení
  • novinka

    Ahojky, zachytila jsem úžasný klip s Davidem na:
    tiscali.cz, pak David Caruso,web. str. 4,nadepsaná:blog.jaxx---look closer.CSI:Miami. Na obrázku klikněte na You Tube.Konečně něco poutavého a originálního a navíc s jeho démonickým hlasem, no super!!!! Tady je vidět co udělá hlas!!Slovenský dabing je v CSI Miami otřesný, ale i u nás v Černých Prachách s Alešem Jarým je to hrůza! Chválím autora web. stránky!!!
  • novinka

    Ahojky, zachytila jsem úžasný klip s Davidem na:
    centrum.cz, pak David Caruso,web. str. 4,nadepsaná:blog.jaxx---look closer.CSI:Miami. Na obrázku klikněte na You Tube.Konečně něco poutavého a originálního a navíc s jeho démonickým hlasem, no super!!!! Tady je vidět co udělá hlas!!Slovenský dabing je v CSI Miami otřesný, ale i nás v Černých Prachách s Alešem Jarým je to hrůza! Chválím autora klipu !
  • Re: Re: Re: x

    No to máš pravdu, nenadchlo, ale i tak dík!Divné je že u ostatních tisk sourozence zviditelní a u něho stále nic.Takže jen JEDEN JEDINEČNÝ,jak se může narodit tak charismatický muž, to mi řekni !!!! a ještě KRÁSNĚ "ZFORMOVANEJ"! Jen doufám že mě ta posedlost po něm jednou přejde, abych nezbláznila úplně.Miluju ho v Polibku smrti a jdu si znovu do videeopůjčovny na víkend pro JADE, holky to je něcooooooo......
  • Re: Re: x

    myslím že má sestru *1* To tě asi moc nenadchlo. Holt David je jen jeden
  • X

    Ja to budem pozerať naďalej pretože ten seriál mám moc rada len ide o to že v tretej sérii zomrie Tim a asi po dvoch dieloch to začína nejako blbnúť neviem v čom to je, ale asi všetci držia smútok po Timovej smrti vrátane scénaristu pretože dialógy už nie sú také dobré aké boli postavy zostali zvláštne čomu dopomáha aj to decko čo prišlo na Timovo miesto taký vtieravý vševedko a tento pocit nezlepší ani brutálne odfláknutý a trápny slovenský dabing. Týmto chcem povedat ze to neni to co to bývalo stratilo to svoj charakter iskru aka bola pre CSI Miami typická a iskru ktorá bola tipická pre Horatia avšak dúfam že tá tretia seria bola len taky prešlap a všetko to nahradia vo štvrtej serii a bude to take skvele ake to bolo predtým a dufam že aj lepšie *3*
  • Re: x

    Fakt na to nekoukej a nekaz si tím den. když je na Slovensku"divný týpek" tak to je asi sebevědomý a suverénní, tak to se na něj těším ještě vííííííc!!!A odpouštím mu vše...A nevíte náhodou někdo jestli má David sourozence a něco o nich ???
  • Re: x

    Fakt na to nekoukej a nekaz si tím den. když je na Slovensku"divný týpek" tak to je asi sebevědomý a suverénní, tak to se na něj těším ještě vííííííc!!!A odpouštím mu vše...
  • Re: Re: x

    No jasně, mně se bude líbit i nesnesitelnej. *14* *14* *4* *1* Strašně mooooooooc se těším na další řadu.
  • Re: x

    Tak na to nekoukej ,ale nam se pořad líbí že jo holky..
  • x

    Neviem čím to je ale u nas na Slovensku bezi tretia seria CSI Miami a uz to neni to co to byvalo aj z Horatia sa stal taky neznesitelny typek uz tazko na to pozerat snat sa to vrati do normalu dufam lebo zacina pomali ale isto u mna viest Las Vegas
  • Re: Černy prachy

    Já Černý prachy sehnala náhodou z videopůjčovny, kterou rušili a proto vyprodávali kazety. *14* *14*
  • Černy prachy

    ty černy prachy seženeš určitě ve video pujčovně je to teda jenom na vhs ale určitě by sto měla sehnat u nas to teda měly a taky jedinej film co tam teda měly skus to i v jiné videopujčovně určitě v mista svyho bydliště bude více videopujčoven... *3*
  • Polibek smrti

    Holky zdravím , Černé prachy stěží seženete v prodejnách, také jsem se marně pokoušela. Doporučuji však sehnat "Polibek smrti", viděla jsem ho a je super super! Ještě lepší ! Na adrese: DVD Centrum Brno, Grohova 20 a, Brno
    a pak ještě na tel.244 112 478 ve světě nákupu, 8-16 hod
    Pak se ozvěte jak jste pořídili, před časem byl na těchto adresách nabízen.Nebudete litovat!!!
  • xx

    Pro lucywomen: Prosim ta kde si videla ty Černý Prachy ja sa to pokušam zohnat ale marne?
  • černý prachy

    pro lucywomen kde si prosim ta videla tie černe prchy ja to totizto nemozem nikde zohnat napis prosim
  • David

    Holky nemate nahodou někdo adresu na jeho fan klub? chtěla bych si nechat zaslat fotečku.. *14*
  • David

    Tak ted jsem dokoukala film s Davidem jmenuje se Černé prachy a mužu vřele doporučit je užasnej je tam uplně jinej než v kriminalce Miami,něžnej prostě to zkoukněte.. *14*
  • Re: Životní zkouška

    to je pěknej film už jsem ho viděla ,ale chtěla bych vidět ten film Jade...
  • Životní zkouška

    Tak 25.5. se konečně dočkáme filmu s naším miláčkem. *14* Budou ho dávat na Primě od 20 hodin, tak se nezapomeňte dívat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit