Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: neim

    David Caruso je tak démonický,přitažlivý chlap...jeho pohled je plný záhad.Závidím jeho"seriálové švagrové",po které touží,kterou chce ochraňovat.Postava mu sedí!!!!! *14* *3* *14*
  • X

    To že je neznesitelný neni tak uplne pravda zeprej ma dobry zmysel pre humor ale aj tak je to brutalny suknickar skoda!
  • Re: David Caruso

    No tak to mně nevadí, na něm fakt nic a kde jsi to četla? On je totiž jedinečný úplně ve všem a ženy mu odpouští rády asi úplně všechno a podléhají mu i tak , má je rád a přiznává to.I já bych mu odpouštěla,okouzlujícímu nevěrníkovi , charismatickému a jedinečnému
  • David Caruso

    Holky nechci Vám kazit radost (mimochodem mě se také moc líbí), ale David je ve skutečnosti strašně nesnesitelný člověk. Četla jsem to o něm v novinách. *3*
  • Re: Re: miláček

    To zatím nevědí ani v televizi. Filmy plánují, ale ještě je zřejmě do programu nezařadili. Musíš být trpělivá, však se dočkáš. *3*
  • Re: miláček

    prosimtě a nevíš nahodou kdy ty filmy budou davat? aspon ten Jade..díky *4*
  • Re: seznam

    Moc díky za ten seznam v čem všem DC hraje, překvapila mě ta četnost, věděla jsem jen o pár filmech. V prodejnách DVD i v půjčovnách však chtějí především české názvy těch filmů, nemáš je prosím Tě? Díky a měj se fajn, zdraví Tě mary
  • miláček

    Tak Vám ráda oznamuji, že po dotazech v TV jsem zjistila tohle:
    na Primě budou dávat s DC:Životní zkouška-nic moc,Polibek smrti,Vzteklý pes a Glorie.
    Na NOVĚ: JADE-vynikající!!!, a CSI Miami III, ale nikde neuvedli kdy, bohužel.Na ČT s ním nepřipravují nic. Souhlasím s příspěvkem ze Slovenska, DC je jiná osobnost než náš milovaný Horatio Cain,sukničkář a přímo nevybíravý, jak jsem se dočetla. Bohužel s ním nemohu téměř nic sehnat na DVD, ani v půjčovnách ani v prodejnách, poraďme si, kde co mají!!! Čauky!
  • kriminálka

    Neviete niekto kedy bude nova davat CSI Miami
  • Re: Re: Ach jo!

    Ahoj, nefungují mi web stránky, jen mail. pošta, já jsem volala na tu Novu, ale termín Jade bohužel nesdělili. Budou dávat Polibek smrti, Životní zkouška na Primě, ale také neřekli termín. Zdravím Tě a vydržme, musíme sledovat TV programy.
    Píšu z cizího počítače, moje mail. adr. ale funguje:
    mary.kova@tiscali.cz
  • Re: Re: Ach jo!

    Ahoj, zhroutil se mi Internet /pošta mail mi jde/ a posílám z cizího,skutečně já jsem volala na tu Novu, ale neřekli kdy film budou dávat. Vím, že chystají i na Primě, ale také nesdělili termín. Nechala bys mi to své DVD přehrát, zapůjčit či jinak? Zaplatím ráda! Rambo ne! Moc díky, opravu budu mít až tak za 3 týdny, neotevřu nic na www, pošta mi ale funguje, mail:
    mary.kova@tiscali.cz
  • Re: Ach jo!

    Hele prosim te nevis kdy presne by ten jade mel byt????? prozrad jestli vis
    predem mockrat dekuji
  • XXX

    Pozeram Miami uz strasne dlho a u nas na Slovensku mame stastie ze pokracuje 3 rada a tiez zboznujem Horatia ale ine to je s tym hercom postavu Caina hra skevele ma charizma je to postava dokonaleho chlapa citliveho mileho proste takeho aky neexistuje ale Caruso taky bohuzial neni na moj vkus suknickar az privelky skoda ze sa moc nepodoba Horatiovi ale inak je to skvely herec a nevinecham ani jediny diel CSI Miami. Bohuzial mam s nim iba 1 film na DVD ale strasne zhanam film psycho horor zeprej uzasny SESSION 9 nemate ho niekto
  • seznam

    tu najdeš seznam filmečků kde hrál - http://www.csfd.cz/herec/373-caruso-david/
  • Re: Ach jo!

    Ahojky mě by teda taky zajimalo kdy sním zase něco budou davat nemaš nahodou nakej seznam jeho filmu? diky..
  • Re: Ach jo!

    Bude ho mít se svojí přítelkyní Lisou. To jsi byla ty, kdo volal do Volejte Novu? *4* Jinak na DVD mám 1. a 2. řadu CSI: Miami a filmy Polibek smrti, Dvojčata a Ramba. *1*
  • Ach jo!

    Zdravím všechny příznivkyně božkého Davida!A s kým bude to dítě mít? Nevíte co teď právě natáčí nového??? Vadí mi, že v TV s ním nic nedávají,musíme se ozvat, já už začala! Na NOVĚ nás čeká "JADE", jinak nikde nic. Také mi vadí, že lze jen těžko sehnat s Davidem cokoliv na DVD a přitom toho natočil dost, pomůžete mi některá? Dík
  • Další dítě

    Tak David bude potřetí otcem. http://contactmusic.com/news.nsf/ar ticle/caruso%20to%20become%20a%20fa ther%20again_1026606
  • Re: Re: Re: UŽ VÍM

    Ožení se ale jen na chvíli pak mu jeho ženu zastřelí ten díl se jmenuje myslím Shock nebo tak nějak je to smutný
  • Caine

    David Caruso je vážně super nejvíce se mu asi povedla role v Csi:Miami v roli poručíka Horatia Caine!Je vážně sexy *14* *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit