Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DAVID

    DAVID JE ÚPLNĚ SKVĚLEJ A SEM RÁDA,ŽE NAJSEM JEDINÁ,KDO SI TO MYSLÍ.Nejradši ho mám v kriminálce.Jeho gesta jsou super a on je nehraje,jsou prostě jeho.Filmy sním jsem viděla zatím jen dva,ale je v nich úplně bomba.David-Horácio je super *14*
  • David

    hey lidi on je uplne bozi. Horatio Caine v jeho podani ja uplne skvely. Mam jednu super fotku Davida Caruso jak veze kocarek se svym malym klukem, vubec nevypada jako hvezda ale jako uplne normaly chlap. Ja proste bozi *4* *14*
  • Ano má krásný hlas....Napřed jsem nemohla uvěřit,že je to jeho hlas.Úplně mě to zaskočilo *4* Mám ráda hluboký hlas u muže.Ale musím uznat,že hlas českého dabéra se k němu taky hodí *3*
  • ja už sem ty videoklipy našla před par dny jsou zikvělí a ten jeho hlas je prostě užasnej *14* *13*
  • videoklipy :)

    Ahojky! Kdo to neznáte,koukněte se na tuhle stránku: http://www.youtube.com/watch?v=b4x5jCdq5hY Prostě srdeční záležitost :) Je tam spousta vidoklipů,jen je musíte najít :) Pa *5* PS: Vzkaz pro Anču. Mám rozbitý počítač.Nevím,kdy ho budu mít opravený....takže nebudu na ICQ hodně dlouho.Tak pa pa *9*
  • Ne nedhernej je supeeeeeeeer

    David je uplně super hrozně se my liby*14* a je to super herec, a pls pošle te my nělake fotky na email *3* kocicka.010101@seznam.cz budu vam mooooc vděčna Anna
  • prosím mohl by mi někdo poslat na mail fotky Davida jak se krasně směje? díky moc..
  • David

    prosim kdo by mi mohl poslat naky fotky Davida jak se krasně směje? díky..
  • prosím mohl by mi někdo poslat naky fotky jak se tam usmíva? ja ještě takovou nemam..diky moc na maila..
  • musim s vami souhlasit jaky je ty jeho pohyby a jak otačí tou hlavou opravdu je uplně jiny než ostatní herci, Bred Pitt je třeba pěknej mě se teda moc nelíbí a většinou maj všichni nakou krasu ale David ten je nadhernej svymi gesty a svym charizma je prostě užasnej jak dokaže okouzlit.. *14* *14*
  • Sisi: copak máš jich v galerii málo?? No jo asi by to chtělo pár novějších *3*
  • můj miláček

    je naprosto super moc se mi líbí na něm že je upřímný *1* :) taky se mi na něm noc líbí jak si vždy v kriminálce maimi nasezuje brýle je to můj miláček *14* *8*
  • cauky ja ho taky ze zacatku nemusela ale ted ho miluju *14* *14* *1* *10* jo a prosim poslete mi nejaky jeho fotky minimalne 5 dik......
  • milo

    *14*
  • Ahoj holky!!!Máte pravdu já ho ze začátku taky nemusela,ale teď mi připadá úžasnej.Takovej plyšák:-) *14*
  • Zajímalo by mě,jak se sem Ilona dostala,když se jí nelíbí.... *7*
  • Milášek

    Ahoj,taky sem nad ním dřív ohrnovala nos ale najednou se cosi stalo a začal se mi líbit - ten jeho šiblský úsměv a zrzavé vlasy mě naprosto okouzlily *14*. Poprvé jsem ho viděla v kriminálce Miami a teď si nenechám ujít jediný díl ..miluju to jak chodí,ty gesta a pohyby - úplně jsem se do něj zbláznila *14* *4* *14* *14* *14* *1*
  • Taky mam jeho fotky... docela dost... a je tam i s úsměvem od ucha k uchu...
  • fotka

    Teď jsem se koukla na mail.Moc děkuju!!! Nemáš ještě nějakou? .... *7* prosím
  • úsměv

    Fakt? A mohla bys mi nějakou poslat???? Prosím,třeba na email. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit