Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď hned

    Kazdy den brouzdam po netu a nikde nic *9*
    Jestli ji nekdo najde poslete mi ji prosim na mail...Barmelka@seznam.cz MOC DIKY
  • chcete písničku?

    Pokud někdo chcete tuhle písničku napúište mi na meila...pošlu ji.. *4*
    • Re: chcete písničku?

      ahoj, můžež mi, prosím, poslat písničku od Davida? Díky
    • Re: chcete písničku?

      Ahoja, prosím prosím pošleš mi jí na mailik:) děkuju moc
    • Re: chcete písničku?

      Ahoj, prosím pošli mi písničku na můj mail. Dík
  • akorát

    ahojky holky prosím vás němáte někdo staženou tu písničku od davida akorát? mě to furt nejde stáhnout *4*
  • Něco hledám..

    Zdarec lidi! *3* sice tuhle hudbu moc neposlouchám, jeden song se mi zalíbil.. všiml jsem si že v oficiálním klipu "Teď Hned" hrajou ještě nějaký 3 ženy a rád bych věděl kdo to je, protože nikde jinde je nemůžu najít.. odepište někdo na email nebo normálně sem pls.. *4* *3*
    • Re: Něco hledám..

      No na YouTube bylo, že to je nějaká dívčí skupina. všechno holky +-17 let. Co se týče jich, jsou skvělé. A on? Nemám slov. Znám podoubnou osůbku, lae oba se k sobě stydíme mít. Škoda...
  • ahoj Davide nechces my poslat tvuj autokram prosim muj email je:andrea.dihlova1@seznam.cz diky *3*
  • díky Dejve

    Zdravím všechny,musím říct že mi chyběl styl takových písniček.Nejsem sice už náctiletá,ale popravdě při písničce AKORÁT mi běhal mráz po zádech a to se mi už dlouho nestalo.MOC HEZKEJ POCIT!!!!!
  • ahoj

    ahoj,kazdej mame na Davida jinej nazor....ja ho znam osobne a neprijde mi vubec namyslenej.... *3* kazdej si myslete co chcete...caute vsici
    • Re: ahoj

      a odkud ho znáš? :)
  • radunkab

    Ahoj:-*

    Jako newim co tu rikate ze je namyslenej atd kdyz ho vubec neznate...ja ho znam osobne a ani mi nemusite verit...a rozhodne neni namyslenej je to v poho krasnej kluk kterej vi co chce a jeste k tomu umi zpivat proste dokonalost...tak si myslete co chcete je to proste jinak!!!:-) *3* *14* *13*
  • D.Deyl

    je to prostě fešák kterej kwasně zpívá :o) !!!!
    • radunkab

      Re: D.Deyl

      Ano davídek je dokonalost:-*
  • klip Teď hned

    Prosím hlásněte pro Davida v Hotmusic! http://www.hotmusic.cz/online-youtu be-video-filmy-serialy-klipy.php?ih it=24

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší