Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sme sklamané zo zrušeného vystúpenia 3. 4. 2014. Želaním je stretnutie v blízkej budúcnosti na koncerte a zážitok zo skladby "Akorat" zaspievaný iba pre blonďavku "pavuka".
    • Zklamaný byl určitě i Davča, že se koncert musel odvolat, když se prodalo tak málo lístků.
  • Kissinko nejmenoval se Ladislav ale Vladimír *4*
  • Vše nejlepší k narozeninám *2*
  • Vím že každej člověk má jinej názor a styl hudby, ale myslím si že je ubohí tady psát že ty texty jsou slabé nebo pro dvanáctileté holky..!!! A dám vám radu, nelíbí se vám ta písnička tak jí neposlouchejte.=-D Mě se líbí joho písničky a taky o něm píšu referát do školy. Zatím Ahoooj...=-*
    • gramatiku je to ubohý! *12*
  • baruska1993

    narozeninky

    Davide,všechno nejlepší k tvým narozeninám...hodně zdraví,štěstí,lásky,pohody,ús pěchů *14*
  • FB

    Ahoj prosím tě jestly si byl/a fanouškem Davida Deyla na jeho oficialním facebooku přidáš s prosím sem? http://www.facebook.com/pages/Vratt e-oficialni-stranku-Davida-Deyla/12 3783751024671 jde nám o to že kdyby musel David zakládat nový FB tak aby se o nejsnadněji našly všichni jeho fanoušci ktere tam měl je to pro nás hodně duležite hlavně pro DAVIDA takže jestly víš o dalšich lidech kteři tam byly pošly tento odkaz dál a oni ať to třeba pošlou zase dál a jestly ti už podobná zpráva přišla tak se omlouvám a předem děkuju za pomo:)
  • Ahoj

    Moje drahá FETY *1*
  • :)*

    Já tě prostě MILUJU :*
  • ahoj milujitě *14* *14* *14* *4*
  • nevíte, prosím, kde najdu Davidem přezpívanou písničku E. Inglesiase Hero????? Díky. K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší