Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David Deyl

    Zpívá úžasně. Písničky: Hry o nás, Akorát...k těm nemám slov. Má překrásný texty, plný citu a krásný hlas. :-)
  • adélka

    davídek je totálně užasnej hrozně mu fandim Davčo až budeš mít čas písni mi mejla na ADivisek@seznam.cz budu moc ráda:-) *14* *14*
  • nelmo

    :-***

    Všechno nejlepšííí Dávííí *4* *14* *14*
  • lencik119

    Narozky

    Všechno nej k narozkám!!:)
  • jo,

    dobře zpívá chlapec
  • avina

    Skoro

    Skoro všichni ho znáte, já ne ... také není divu, jsem stará raketa a asi bych se musela narodit o pár let dřív *1* ... Moc pěknej kluk (a já jsem opravdu vybíravá) a krásně zpívá. On ví, na co holky dostat *3* Závidím všem, co ho znají osobně *4*... A jestli je, nebo není nemyšlený, to je jedno, pro mě je to Brouček s velkým "B" . Mějte se fajne ... letím na sociální síť *14*
  • MODLANY

    Davyd vystoupil se svými písněmi u nás v Modlanech v kostele ,kam byl pozván aby zaspíval manimkám k jejich svátku"den matek". Byl úžasný a všichni se těší že ho uvidíme u nás častěji . Děkujeme Davide *3*
    • Re: MODLANY

      vím že se David píše i a né y. prostě překlep
  • davidek je muj milacek od zacatku na kazdy konzert jezdim a mam zpoustu venovani a fotek ze nevim co stim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Davide ja newim co dodat seš boží a miluju tě *14* nevim ja bych se asi zblaznila kdybych te potkala mluvila bych o tobe s kamojdou 2 tejdny a nekecam pa a pusu Sára *14*
  • Davča

    JJ Davča...kamošovo strejda *3* *4*
    • Re: Davča

      ty znáš davida osobně? *7*
      • Re: Re: Davča

        JJ....zpíval na kamošovo maturaku.....je v poho... *3*
        • Re: Re: Re: Davča

          nemohl by jsi mi sehnat aspon jeho email?..díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší