Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x-faktor

    je to divny kdyz uz tam nebudes ale na x-faktor se už kouknu jenom kvuli tomu že tě uvidim aspon v tom publikum *14*
    • Re: x-faktor

      mno tak nějak!!! jinak už tam neni skoro nikdo!!! možná teď budu hodně fndit kamče aby se aspoň ona někam dostala jinak mě moc mrzí že david vypadl!! *9*
  • haha

    ježiš možná je hezkej ale to je tak všechno zpívat neumí *5* je jenom na okrasu *8*
  • Jako nechápu to!!!

    jako čau..jak se dívám na Davči profil tady na osobnostech,tak jako má hodně lidí ve fanclubu,ale že by jste ho v neděli nějak podpořili to ne....ted tady truchlit je na hovno,když už je ze soutěže pryč a promin,když omítáš koukat na X-Facktor tak odmítej,nikdo ti neříká abys na něj koukala jasný..takhle ufnukaný fakt miluji....tak laskavě klidněte hormon,měli jste něco dělat v neděli a snažit se aby vyhrál..když jste tak veliký jeho fanynky...tak se nad sebou zamyslete...to je vše!!! *10* *10* *5* *15*
    • Re: Jako nechápu to!!!

      No já jsem mu hlasy poslala a když tu píšeš takový chytrosti poslala jsi ty? *3*
      • Re: Re: Jako nechápu to!!!

        Tak hele...jsem kluk a říkám jen svůj názor,pač je to pravda podívejte se do fanclubu je vás jak nasráno a vůbec jste ho nepodpořili a ted tu fnukáte....to mi docela sere chápete to????Jinak proti Davidovi nic nemám,ale proti vám,pač vůbec se nechováte jako fanynky....jo a jemu jsem neposílal hlasy,pač se mi tam nezdál nejlepší......byli tam lepší zpěváci a jsou!!!!Říkám jen pravdu,co mám na jazyku to řeknu a neříkej mi laskavě k*rvo,nepásl jsem s tebou ovce!Díky!!!!!!!! *10* *4* *1*
    • Re: Jako nechápu to!!!

      ku*vo! di s těma komentářema do pí*i *16* *16* *16* *16* *16*
  • No coment

    David zpíva jakš takš, ale myslim si že postupoval dál hlavně díky tomu že se hodně líbí holkám mím všem spolužačkám taky. Jinak si myslim že zpívá dobře... Škoda že vypad... A bach já začínám závidět, protože jemu už bylo 15 a mě ne a nemohl sem se přihlásit do X-Factoru.. *9* *16* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *9* *9* *9* *9* *3* *3* *3* *3* *8* *8* *8*
  • dawe

    Tyjo...to se nemělo stát...on tam měl zůstat..nezaslouží si to..ted už se na xfactor rozhodně dívat nebudu bude to oničem...kdyby neuměl zpívat tak se rozhodně nedostane takhle daleko..daweik je super a pohlednej kluk..a fakt si to nezasloužil..janda-d***l jeden *9*
    moc mě to mrzí.. *13* *14*
  • Co říct

    Moc mě mrzí, že David vypadl...fandila jsem mu...nechápu lidi co říkaj, že neumí zpívat...za prvé: ten kdo se dostal takhle daleko prostě už zpívat umět musí!jinak by tam nebyl...a za další...on prostě zpívat umí...má krásnej hlas a svoje kouzlo..to se musí nechat,co víc říct....Davčo, jsi super *3*
  • Odmítám sledovat X factor

    Když řekli že půjde do duelu Gránský ihned jsem věděla že vypadne,protože Janda ho už od začátku nenáviděl a dával to dostatečně najevo.Asi měl nějakej mindrák nebo co. A moje předzvěsti se vyplnily.Ode dneška se odmítám dívat na X factor....Zpěvaček je plno,ale kde najdete hezkýho zpěváka.. *10*
  • email :-D

    Myslim že David už asi moc emailů nemá, protože to co mu tam píšete to je fakt takový těžký čtení a schránka je hnedka zaplácaná. *3*
  • email

    ikdyž ho ví už asi každej
  • email

    A já ten email znám *1* *1* *15*
    • Re: email

      Napíšeš mi ten email? pls *9*
      • Re: Re: email

        David.gra@seznam.cz ....mas ho napsanej aj v popcornnu :D...ae vi ho uz skoro kazdej =) *3*
        • Re: Re: Re: email

          myslela sem ze daviduv mail je DaViD.GrA@seznam.cz ae je mozny ze se za nej jen negdo vydava
          • Re: Re: Re: Re: email

            voe dyť je jedno jetli tam sou malý nebo velký písmena.. odešli mail sám sobě a napiš vše velkym a stejně ti to příde! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit