Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dejvi Gránký je nej

    Dejvísek je plostě the best zpěvák, krásnej ještě k tomu, hned bych ho spapinkala mazlíček jeden sladkej jestli máte jeho libko nebo tak něco určo se mi ozvěte na mauil,p.s.mám jeho icq tak pp lowuju tě Dawíííí *14* *14*
  • email

    Proč vlastně všichni chcete jeho email ? On by vám stejně nedokázal všem odpovědět *1*
    • Re: email

      to si jenom myslíš davíídek je tak aldkej!!!!!lowuju hu MUCK *14*
  • I LOVE

    mohl by tam vlozit e-mail,telefon nebo ICQ.
    jinak je david nejnejnejlepsi!!!!!!!!!!!!
    *14* *14*
  • ???

    Ahojte, nevíte jestli má david mail nebo libko nebo profil nebo něco? :D zpívá uplně kráááááááááááásně *14*
    • Re: ???

      vám že má email i lide.cz,ale nevim jakej má email a oprofil an etch lidech.nevim kde oto sehnata *7* Taky ybch chtěla jeho email apod.hele kyžtak dje vedet an email papa
  • email

    Ahojky všichni prosím vás jestli neznáte od Davida email a jestli to někdo víte prosím vás napište dik zdarec *4*
  • libko

    Myslíte si, že má David libko? Chtěla bych se mrknout.
    • Re: libko

      tyjoo taky ybch to ráda věděla jestli ho máá *15*
  • "muck"

    *14* Davídek upe moc mu fandim spívá krásně a je upe sladkej *14* "muck"
  • nn

    Vůbec neumí zpívat a myslí si o sobě co nění *13*
    • Re: nn

      Bych chtěla videt tebe, inteligent nehjvětší co??....Hey jako nvm co proti Davidovy máš..ůbec hö neznás, zpívat umí, je hezkej, hodnej ...atd..nitz hnusnýho na něj není...tak drž hubu a zalez !
    • Re: nn

      *1* to si ze mě děláš srandu že neumí zpíva!!!!(no jo zase někdo kdo mu závidí) *1*
  • Dádík

    je to je boží kluk
    miluju ho ...
    je nádherný, suprový prostě BEST
    Miluju tě *14* *3*
  • *IN LOVE*

    Davča moc pěknej klučina,sympatickej a moc hezky zpívá.Jeho zpěv určitě k něčemu povede,je báječné kolik má fanynek a mezi ně se řadím i já.Držím palečky a přeju ti abys to vyhrál,jelikož ty si to zaloužíš,ty na to máš :)) *4* měj se fain.Fanynka Mishka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit