Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám to

    hoj lidi
    mám e-mail na davida jestli ho chcete taky tak mi napište na -nikolalegemzová@seznam.cz -ráda vám ho dám tady ho na veřejnosti psát *4*
  • Héheč

    no heč a já sem se s ním narodila ve stejný nemocnici cháchá a ves tejným patře a kdo ví jestli třeba i na stejným křesle *1* *1* *1* *1*
    • Re: Héheč

      NO TO JE SKVĚLÍ no a co mi jako s tim máme dělat .
      to si s toho máme hodit mašli nebo jako co *7* *1* *1* *1* *1* *1*
  • debil

    jsi nejlepší ze všech a jsi pěknej hodně moc *14* *14* *14*
  • Nej kluk

    Miluju ho!!Je to ten nej klučína na světě!Krásně zpívá, je krásnej a je hodnej!!Miluju tě Davídku..
  • Závidíte mu!!!!

    Ten kdo ho pomlouvá,mu jen závidí,protože vy tak krásně zpívat neumíte *3*
    • Re: Závidíte mu!!!!

      Máš pravdu.
      My zpíváme mnohem líp *1*
  • Neřeště....

    Hej sorry za ty chyby jj *1*
    • Re: Neřeště....

      Co řešíte?Jako by nestačilo,žhe jhe Dawča kwášnej a milej! *14* tfle láááf for you *14* *14*
  • Neřeště....

    Prostě už to neřešte,kždej na něj má jinej názor,každýmu se nemůže líbyt..Já sem mu moooooc fyndila *14* a mrzí mě že vypadl,probulela sem kvůli němu asi půlku noci *1* ale vrátit se to prostě nedá no *9* škoda..Je fakt kláááásnej a vždycky ho budu mít ráda:-)))))
  • Debil

    Jezismarja co na nem wsichni widite dyk je hnusnej a navic wypada jako buzna! jak se oblika musi mit wsechno perfekt a musi bejt nacancanej!!!Davide ses trapnej!!
    • Re: Debil

      Jako možná bych pochopila že se ti nelíbí kdybys byla lesba *1* tys to ale vůbec nepochopila,všechny finalisty oblíkají nějaký ty jejich lidi,copak ona si můžou vybírat co si oblečou??A nebo třeba ty,ty se snad nesnažím oblíkat co nejlíp??jako ten tvůj komentář je trapnej *9*
  • petice

    muj napad to sice neni ale kouknete na to a zkuste to taky diky:
    http://david-xfactor.blog.cz /0805/prihlaska-do-petice
    kouknete pls posli to dal pls
  • rozhovor

    Záznam z hitrádia Vysočina http://video.google.com/videoplay?d ocid=-348631278829410746

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit