Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • denda88

    dave je bestovej kluk

    nwm mno ale ja myslim ze dave je upef poho kluk a navic je upe moooc hezklej mno dave drzim ti palce a az nekdy treba vydac cd tak si ho hned koupim ale fakt mocinky moc hezky spivas si ploste best *14*
  • pozvánka

    Ahoj Davide, ráda bych tě pozvala na malou besedu k nám do základní školy v Benátkách nad Jizerou. Je to sice trochu z ruky, ale určitě jezdíš koncertovat po celé ČR, tak snad by ti nevadila krátká zastávka v naší školičce. Prosím ozvi se mi na email. Díky Monika *4*
  • David

    aoooy....david je upa super co ho znam a znam ho osobne....kazdy rano ho vidam na zastavkach....je super *3*
  • ja

    ahoj dawidku je twoje icq 411233810?? jestli ne napis me twy na mail Jana.D.1996@seznam.cz *14* *14* *5* *13* *13* *5* *16*
  • ach já

    achoj jj David je skvělej. Ale nesouhlasím s autorem DAWIDGAAAONLY nemusí být chudák když ji David nenapsal mně taky třeba nenapsal i když jsem mu poslala asi pět mailů a když je někde na chatu tak většinou jsem někde v přírodě a nestíhám.Je mi to taky líto!Ale že na Davdu nemá nadává s tím máš samo pravdu. *13*
    • dawidqaaaonly

      Re: ach já

      Ale jaký neodepíše!!! *15* Já psala nepodepíše-ten debil co se do něj navážel *15* Chápeš??? *15*
  • ahoj

    ahoj lidičky *3*
    jsem moc rád,že mi někteří z vás fandíte a máte mě rádi .jsem rád ale i za ty špatné přízpěvky *5* prominte mi ,že jsem vám nenapsal dřív ale nešloto ted se tady budu párkrát stavět a něco vám napíšu.mám vás rád lidi.pa pa *4* *4*
    • Re: ahoj

      Ahojky...dneska jsem tě viděla, jak se ti líbíl výlet...??? *4*
  • :)

    kundaaa!!! eyyy viděla sem ho v aquapalace u prahy!!!!!! nedavala jsem... *14*
  • DG

    David je supééer.. *3*
    • Re: DG

      Ahojky Davide,jsi moc fajn *14*
    • dawidqaaaonly

      Re: DG

      Jho jhe best! *14* *14* *1*
  • David je debil

    Davide si debil a nikam to nedotáhneš stejně jako všichni ze superstar a i z X-factor.....písničky vám píše někdo jiný a i vám je skládá někdo jiný.....vy jen zpíváte.....ste nezajímavý...no a ty si ke všemu ještě trapnej!!!
    • Re: David je debil

      Drž Hubu.. demente/dementko!
      • souhlasim

        njn já vim že všicky ty lidi sou kokoti...to je normální sou tak vymaštěný že ani nepoznaj tohle miminko davida gránského...že je to takovej kokot,pstě většího neznám *1* *1* *1*
    • dawidqaaaonly

      Re: David je debil

      Hele...Thy....Ehm...Nebudu říkat co!Lsakawě si uwědom,že seš trapná/trapnej!Máš taq co kecat ty!.... *16* A i kdyby to dál nikam nedotáh,je taq jaqo taq známější než ty!A nwm proč by měl bejt trapnej!Trapák seš ty,když se ani nepodepíšeš! *16* Ty......Stupidko jedna...Seš určo nejspíš nějaká zklamaná fanyna pipina,kterou taq maximálně poslal do prdele...Bo ještě hůř,ani si s tebou nepsal! *16* ubožačko
  • ladyklarqa

    hÁČKO!!

    Davídku, na Háčku si to pěkně rozjel!!Písničky sis vybral dobře..A s tím koncertem a celerovou polívkou to bylo fakt MEGA!!MuCk *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit