Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Všechno nejlepší!

    Vše nejlepší k Tvým dnešním narozkám! Hodně úspěchů a at se Ti daří a ať se Ti splní všechna přání!! *3* *3*
  • Vše nej!!

    Všecinko nej!! *14* *14*
  • narozeniny

    Milý Davide
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Já se mám xD

    Hádejte co!Já se s Davidem znám osobně,zná mě jménem!!!Přísahám,nekecám! *1* *1* *1*
    • sandra15

      Re: Já se mám xD

      Já bych se znim chtela taky seznamit osobne..Ale je to hvezda on kouka a strasne se predvadi!
  • je super

    David je super kluk i kdyby nebyl slavnej.
    A musím se poledělit s vámi o něco až davida potkáte a budete s ním mluvit musím vám říct je super už sem se sním párkrát setkala protože moja kamoška se sním kamoší a je fakt super kluk. *15*
    • Re: je super

      Moje sestra snim chodí a on je tak sladky a uzasny moje sestra mi rika az koukam po nekom jinim a ja jsem rekla ze ne proste super *14*
    • sandra15

      Re: je super

      VY se mate:(
  • sandra15

    Je to obycejny kluk i kdyz je slavny je obycejny

    Každy člověk,kdo byl dřív obyčejný a svět o vás ani neveděl.Stanete se hvězdou a hned po vás lidi šílej věřte mi není to nic hezkýho.Davidovi se to možná líbilo já jsem do 11.10 ani nevěděla,že existuje v tescu když jsem ho viděla hned na první dojem jsem se do něj zamilovala.Není lehké se toho zbavit. *9*
    Ale vezme vás,musela jsem se sním vyfotit,protože to nešlo vydržet.
    Prostě i jeho vůně cítím ji do teď.Dřív jsem dělala fotomodeling.Chtěli mi za to platit jenže já to dělala jen že mě to bavilo.
    Ale vím,že davida miluju.To je to jediny a jestli to bude číst je mi jedno co na to člověk řekne.Já prostě jsem upřímná.
  • Facebook

    Ahojky,
    Zdravím všechny fanoušky Davida Gránského.Jsi jeho fanoušek či fanynka a máš facebook?Tak neváhej a přidej se k nám do skupiny , kterou najdeš na
    http://www.facebook.com/group.php ?gid=108946231037
    Zde můžete zkouknout fotečky a videjka z různých akcích a informace se zde dovíte vždy jako první.
    Určitě za nové členy budeme mocc rádi, protože David si naší podporu zaslouží.
    Mějte se krásně s pozdravem Radka:o)
    • Re: Facebook

      chybička se vloudila omlouvám se za nesprávnou adresu.Stránku facebooku Davida najdete na
      http://www.facebook.com/group.php ?gid=108946231037&ref=ts
      Ještě jednou se moc omlouvám.Mějte se krásně Radka:o)
      • Re: Re: Facebook

        Lidičky tak jsem zistila, že tatok adresa nejde tak zkuste
        http://www.facebook.com/group.php ?gid=108946231037&ref=mf
        • Re: Re: Re: Facebook

          Lidičky moooc se omlouvám, ale netuším proč ty adresy nejdou spustit.Ale kdo má facebook tak se může přidat do skupiny.Tuto skupinu najdete, když do vyhledávače dáte David Gránsky.Ještě jednou se moooc omlouvám a určitě budeme rádi, když se tam přihlásíte a společnými silami Davida podpoříme.:o)
  • twetty.tecka

    Slavík

    Ahoj, nezapomínejte posílat Dejvovi hlásky na slavíka.Naši podporu si moc zaslouží.Jak hlasovat najdete na jeho oficiálních stránkách.Hrozně moc bych mu přála aby se umístil na nějakém hezkém místě :o)
  • fanynka1010

    Háčko-Davídek

    Discotéka s ním aaa :D Musí na háčko ještě někdy přijet..je krásnej a zpívá úžasně *14*
  • hi

    cusky nemate nekdo jeho icq??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší