Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Davča

    Davča je upe nádhernej kluk *14* *14* *14* *14*
  • Re: docela ujde

    Nevyhrál kvůli Krotitelům pudlů, ti měli správně vysmahnout.
  • Re: Re: KFC

    hele jak to že máš na mě číslo?To by mě fakt zajímalo kdo jsi?...jestli zase nějaká pinda co mi fandí bo někdo kdo mě opravdu zná *7* Jo a mimochodem o tom že kouřim nemusej zase vědět všichni jo???..děkuju DAVE
  • :-(

    Davide si ten nejhorší člověk kterýho znám...vůbec tě nesnášim...a myslim si o tobě že si fakt namachrovanej kokot *1* ...takže laskavě odejdi...a nedělej ze sebe hvězdu...protože horší zpěv než sem slyšel od tebe fakt neexistuje ty nádhero...jo a hlavně příště neřikej že neumíš balit holky...protože my víme že ty to fakt neumíš tak to ani nemusíš řikat *1*
  • Re: Re: katy

    jn jaá na kámošku:hele líbí se ti David Gránský?ona:kdo to je? *15*
  • Re: Davídku

    mnu ten tag napísíe hey xD
  • Re: Re: KFC

    jn :D vdak kourí no a co ..??:D *4* je to jeho wec xD a tez mam na neho cislo =P ae to je jedno xD a dejw semka nechodi
  • Re: KFC

    :D kurackami ..??a jak vypadaly ..??:D treba je znám =) *3*
  • Re: Davídek

    ten?proc by se obtezoval *15*
  • Re: Davča

    heh tak to rozhodne ne david je debil namyslenej zaca sice neznam ale to vim o davidovi mi staci abych si o nem myslela to co si o nem myslim (kamoska ho zna moc dobre kdyby mel nekdo naky kecy)... tak a do me!!!!!!!!!!!!!!!!! *15* jo a to davidku miluju te apod ty vole tak toe moc *15*
  • Re: Re: KFC

    jn asi tak
  • Re: KFC

    heh s kuřačkama?tak toe mu podobný *15*
  • Re: Re: Re: Davídku

    hele ste divny dyt david je kluk jako kazdej jinej a nebojte holky tak dokonalej zas neni vim o cem mluvim :D ze davide? :D i kdyz ja ti to reknu az prijedes pac tady tro asi tezko prectes *1* *1* *1*
  • Re: KFC

    boze ste fakt trapny tady vam tak david odpovi ja mam na nej cislo a znam ho pomerne dlouho takze ho znam dost dobre a proc by nemoh odejit z kurackama kdyz sam kouri? :D ste divny nwm co na nem vidite je to obyc kluk jako kazdej jinej :D *1* *1*
  • kuraimo

    Re: Re: Re: katy

    a byl celkem dost oblíbenej... myslím, že teĎ je to možná trochu menší, ale pořád oblíbenej je :D hmm... dalo by se říct, že chvíli celkem slanej byl ;) trošku :)
  • kuraimo

    Re: docela ujde

    hmm... já fandila all-x :D
  • kuraimo

    Re: Re: Re: Re: Re: Davídku

    ale je tu možnost že se pleteš? já tady teda skoro vůbec nejsem, ale co se koukám, vypadá to, jakoby tady pořád prostě dá se říct urážel/a apod. a to pak leze na nervy... mno taky je možnost že máš pradu :D akorát sem si teda toho zastávání moc nevšimla :D nwm jak by ho to potěšilo :D ty výrazy samy o sobě moc hrozný třeba nejsou... ale zase jako celek je o hrozný... choám se jak malá protože sem malá :D :D :D néé já jenom tak píšu páč se nudím :D a nwm jestli by se takhle malý dítě chovalo :D :D :D

    jinak... konkurence? v čem myslíš? :D žádnou nevidím :D ... takhle urážet se mi nechce :D v tom konkurenci nevidim a v tom ostatnim taky ne :D možná kdyby sem se chtěla přihlásit třeba do xfaktoru a o/a taky :D
  • KFC

    Ahoj Dave... potkali jsme tě dneska v KFC u kulaťáku... asi si to nepamatuješ, ale chovali jsme se tam dost trapně... pak si odešel s nějakýma dvěma kuřačkama a nám spadl úsměv... jaksi jsme nesebrali dost odvahy tě aspoň oslovit... jsme 17letý holky co by si občas rádi zašli někam pokecat tak jestli budeš mít zájem ozvi se na mail... zatím se měj hezky:-)
  • alfka

    Re: Re: sejít se

    Ahojky jmenujise Adéla Hlubiková asem herečka *3* *3* *3*
  • docela ujde

    Heledte holky je sice hezkej moc hezky zpívá ale x factor prostě nevyhrál. *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší