Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Davídek

    Davídek je taková směsla Zaca Efrona a Juliána Záhorovského.....no,myslím,že je ale mnohem hezčí než oni dva dohromady a umí opravdu zpívat *4* ......ale bacha *13* nikdo s určitostí nemůže vědět,jak se bude chovat v průběhu x-factoru a taky nikdo neví,jestli mu ta sláva fakt nestoupne do hlavy!!! *14* *4* *15*
    • Re: Davídek

      jj,taky si myslim ze David...je smes Zaca Efrona.. *14* .. *4*
  • Davča

    Ahoj Davídek mi připomíná 2 lidi Zaca Efrona a Jesse McCartnyho nemyslíte *14* *14* *4* *4*
    • Re: Davča

      Cože??? To snad nemyslíš vážně...?!? Srovnávat tak skvělýho zpěváka Jesse s nějakým amatérem z x-factoru... Jo, s tim Zacem má možná tak společnyho to, že oba sou namachrovany, ale Zac je aspoň hezčí. Toť vše!
    • Re: Davča

      heh tak to rozhodne ne david je debil namyslenej zaca sice neznam ale to vim o davidovi mi staci abych si o nem myslela to co si o nem myslim (kamoska ho zna moc dobre kdyby mel nekdo naky kecy)... tak a do me!!!!!!!!!!!!!!!!! *15* jo a to davidku miluju te apod ty vole tak toe moc *15*
      • Re: Re: Davča

        Souhlasím. Kamarádka s nim byla na táboře a taky si to myslí. A slyšela jsem, že když David dělal porotce na mladém mimozemském moderátorovi tak docela drsně urazil jednu holku, když jí řekl, že má hnusný jméno *16*
    • Re: Davča

      Neee opravdu nemyslím David gránský ti může připomínat hnusnýho metrouše *16*
  • ..

    jako davidek..je upe booží.....upe umi zpivat a jako je krasny.... *14* *1* *1*
    • MILÁCZEK

      JE TO KOUZELŇOUCZKEJ KLUČÍK A UMÍ SUPER ZPÍVAT A MÁ JAKO VELKEJ X FAKTOR - TO SE DÁ VIDĚT, PODLE TOHO, CO SE TADY PÍŠE *14* *15* *14*
  • FUUUJ

    Vypadá jak buzna a zpívá jak debil. Stejně už zapadnul a už o něm naštěstí neuslyšíme....
    • Re: FUUUJ

      tak chci vidět tebe jak budes zpivat ako von.no? sam pomlouvaz a hovno umis si fakt ubohej a out!!!!
  • jako Zac

    JJ Je fakt sladkej a vážně umí zpívat...Takovej českej Zac Efron... Jen doufám, že to nebude další krásná tvářička bez mozku s halvou ve vesmíru...Takovejch tu bylo a pohořeli... Hodně štěstí...
    • Re: jako Zac

      to si jenom myslíš Davídek je hezčí *5*
  • denisa
    david je dobrý vyhrál první díl tvoje tvář má známíhlas *1* *1* *1*
  • Co říct

    Moc mě mrzí, že David vypadl...fandila jsem mu...nechápu lidi co říkaj, že neumí zpívat...za prvé: ten kdo se dostal takhle daleko prostě už zpívat umět musí!jinak by tam nebyl...a za další...on prostě zpívat umí...má krásnej hlas a svoje kouzlo..to se musí nechat,co víc říct....Davčo, jsi super *3*
  • Miluju ho !!!

    Davídek..no plostě jedním slovem I LOVE YOU DAVí...krásně zpívá,mluví a je klasnunkej celej..proste ani to i love you nestačí *14*
    • Re: Miluju ho !!!

      jj *IN LOVE* *14* *14* *4*
  • Moc se mi líbíš
  • Ahoj Davide.jsi dobrej zpěvák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit