Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odmítám sledovat X factor

    Když řekli že půjde do duelu Gránský ihned jsem věděla že vypadne,protože Janda ho už od začátku nenáviděl a dával to dostatečně najevo.Asi měl nějakej mindrák nebo co. A moje předzvěsti se vyplnily.Ode dneška se odmítám dívat na X factor....Zpěvaček je plno,ale kde najdete hezkýho zpěváka.. *10*
  • sandra15

    Je to obycejny kluk i kdyz je slavny je obycejny

    Každy člověk,kdo byl dřív obyčejný a svět o vás ani neveděl.Stanete se hvězdou a hned po vás lidi šílej věřte mi není to nic hezkýho.Davidovi se to možná líbilo já jsem do 11.10 ani nevěděla,že existuje v tescu když jsem ho viděla hned na první dojem jsem se do něj zamilovala.Není lehké se toho zbavit. *9*
    Ale vezme vás,musela jsem se sním vyfotit,protože to nešlo vydržet.
    Prostě i jeho vůně cítím ji do teď.Dřív jsem dělala fotomodeling.Chtěli mi za to platit jenže já to dělala jen že mě to bavilo.
    Ale vím,že davida miluju.To je to jediny a jestli to bude číst je mi jedno co na to člověk řekne.Já prostě jsem upřímná.
  • narozeniny

    Milý Davide
    Přání k Tvým narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • I love David. Chtěla bych tě někdy vidět na živo. *14*
  • kuk on my blog

    na mem blogu mam neco davídkovi
    www.Alex-Ashley-Black.b log.cz *14* *14*
  • vítěz David

    *3* doufám že to vyhraje, protože krásně zpívá a je fakt sladkej. Je hrozně rozkošněj když je nervozní. Moc mu fandim. *4*
    • Re: vítěz David

      JJ to taky doufám že to vyhraje protože uplně sladkej a celkem mi připomíná Joshe Hartnetta..oba sozu moc sladký a roztomilí moc Davídkovi fandim a doufám že to vyhraje... *14*
  • Konečně nová image

    Lidi povím vám, že jsem se dočkala, David Gránský má nový vzhled. Je mnohonásobně lepší než ten předtím, tý ''šedý myšky'' a slušňáčka. No rozhodně ti to Davide sluší víc :) a zpívat na svůj věk umíš doost dobře.:)
  • jájájá

    david je naprosto božíí krásně zpívá a je naprosto úžasnej *3* *3* *14* *5* *8* *4* *14*
  • davidek je supa

    uzasne zpiva je mocky hezkej a mel by to vyhrat *5*
  • Jako michal david byl dobrej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit