Přejít na výpis diskuzí

David Gránský

OSOBNOST 22.3.2008 
272 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že už jsem ho viděla dvakrát na živo. Všechny setkání v divadle :) ;) :D
  • Ahoj Davide,

    jsou mi 4 roky, chtěla bych od tebe poslat fotku s podpisem. Prosíím je to možné. Děkuju.

    Nelinka
  • Je to boží herec
  • I love you
  • Miláček

    Davídek je tak úžasný a krásný bylo mi líto jak vypadl chudáček *14* *14* *4* *3* *14* *14*
    • Re: Miláček

      vsechno nej nej hodne uspechu stesti v zivote
  • Jsi nádhernej *14*
  • milááášššek

    je milááášššek můj... *14* *14* *14*
  • V muzikálu Pomáda nepřekonatelně okouzlující. <3
  • fanynka1010

    Háčko-Davídek

    Discotéka s ním aaa :D Musí na háčko ještě někdy přijet..je krásnej a zpívá úžasně *14*
  • David Gránský

    David Gránský,kvůli vám hloupejm jsem si to zjistila!
    Je na konzervatoři,studuje herectví,hraje v divadle,natáčí singl,natočil reklamu,...
    Dělá prostě to,co ho baví.
    Takže zase taková nula není!
    On Vám to ještě ukáže -
    Vám,co sami nic neumíte a urážíte ty,co alespoň něco dělají,něčemu se věnují a něčeho opravdu dosáhli!
    Ještě k tomu je to prostě úplně normální kluk,kterej si právě vůbec,ale vůbec na nic nehraje.
    Mějte se vy nádhery! *13*
    • Víš, co prosimtě sama nemáš, co na práci a akorát přepisuješ to co píšou ostatní. To, že ho vidíš akorát tak v televizi neznamená, že je tak úžasnej. Je arogantní. Jo a to, že někoho kritizujeme neznamená, že nic neumíme, ale máme svůj názor ju beruško? *3*
      • Já jsem měla tu možnost ho párkrát vidět na akcích a v divadle.Je hrozně šikovnej a když jsem ho zastavila, abych mu řekla jak se mu to povedlo, tak byl hrozně milej a vykládal si se mnou dlouho.
        A tvůj názor nikoho nezajímá..když ho nemáš ráda, tak sem nelez.
        však ty ještě uvidíš, kam on to dotáhne!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit